Видалити TelevisionAce Virus | Оновлено

PUP
Remove TelevisionAce Virus

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити TelevisionAce Virus. Це керівництво TelevisionAce Virus видалення працює на всіх версіях Windows.

TelevisionAce — це панель інструментів, присвячений телебачення. Розширення пропонує безкоштовний потокових послуг, поряд з кілька додаткових функцій. Дає змогу TelevisionAce дивитися безкоштовно ТБ онлайн і отримати один клік доступ до Топ платних потокових послуг. Щоб спростити обирати, що дивитися, вам будуть забезпечені шоу повторно шапки, огляди та інтерв’ю, а також останні новини ТБ. Миттєвий доступ до телепередач, можна настроювати всякий раз, коли ви відчуваєте, як це. Опис на офіційному сайті програми робить його схожим чудову утиліту мати, але існують певні речі там пропущено. По-перше, TelevisionAce змінює домашню сторінку і за замовчуванням пошукову службу. Це впливає на результати пошуку. Інший незручності є що ізгоїв програма генерує рекламу.

TelevisionAce доступний для скачування, від його офіційному сайті, televisionace.com. Є кілька неон зелений завантажити кнопки. Якщо ви вирішите отримувати розширення, вам буде запропоновано прийняти Ліцензійна угода кінцевого користувача (EULA) та політика конфіденційності. Пробою показано показує, що програма буде дано дозвіл на читання та змінити всі ваші дані на веб-сайти ви відвідуєте, а також історії веб-перегляду. Вона буде також мати можливість керувати завантажень, програм, розширень і тем. Ти не повинен погоджуватися Дозволити застосунок працюють із завданнями або отримати доступ до ваших особистих даних. Якщо ви не пам’ятаєте, придбання TelevisionAce, ви швидше за все були обманом надавши йому доступ до вашої системи. Є кілька способів для цього хоче.

TelevisionAce можуть бути передані до комп’ютера за допомогою іншої програми. Піратських утиліти, безкоштовні та умовно безкоштовні може служити в якості приймаючої через відсутність захищених ліцензією. Розробник буде злиття виконуваного крадькома інструмент з майстра налаштування завантаження клієнта. Викрадач буде згадано як бонус інструмент вздовж кроки установки. Це буде включена за замовчуванням. Якщо ви приймаєте вихідні параметри, вам доведеться боротися з наслідками ваш недбалості. Багато користувачів комп’ютерів мають звичай пропускається через кроки і злагоди, щоб все в поспіху. Це може заощадити вам кілька хвилин, але часу проводять в видаливши паразита з ПК може бути набагато більше. Ось чому ми радимо людям завжди потрібен час, щоб прочитати умови.

Remove TelevisionAce Virus
The TelevisionAce Virus

Спам-повідомлень є інший загальний варіант. Такі програми, як TelevisionAce можуть бути приховані за вкладений файл. За допомогою сценарію або макрос Деструктивна ізгоїв інструмент передаються до комп ‘ ютера під час доступу до файлу. Якщо спам може визнати, ви могли б уникнути цього. Це не важко фільтрувати поштову скриньку. Просто перевірте адресу електронної пошти. Справжні повідомлення буде надіслано з офіційному рахунку. Оскільки спам часто подають як виходячи з авторитетних компаній або організацій, це легко перевірити джерело. Офіційний на веб-сайті відповідні особи і посилатися на сторінці контакти.

При TelevisionAce отримує встановлені на вашій системі, він почне, використовуючи веб-браузер. По-перше, зловісний програми будуть ваші параметри візуалізації. Вашої домашньої сторінки та за замовчуванням пошукової системи буде скинуто до різних веб-сайт, і ви не зможете повернутися назад. Викрадач запрограмований для забезпечення дотримання спеціальні параметри, додавши їх ще раз, коли користувач намагається змінити їх. TelevisionAce буде розміщувати оголошення на екрані. Вони будуть представлені торгуватися пропозиції для технологічних пристроях, одягу, аксесуарів, прикраси, меблі, Садовий інвентар, спорт передач, Ігри, іграшки та інші предмети. Це може виглядати, як ніби інструмент працює на вашу користь, але це не так. Оголошень посилання на авторів веб-сайтів. Власники TelevisionAce отримати гроші, щоб підтримати їх.

Якщо ви читали умови ліцензійної угоди на офіційному сайті TelevisionAce, ви виявите, що особа за програмне забезпечення не має надається відповідальність за вміст третьої сторони. Mindspark Інтерактивна мережі Інк розкривається як компанія за розширення. В цій політиці конфіденційності місті Yonkers, Нью-Йорку Компанія заявила вона збирає дані про користувачів. Це може включати особисту або фінансову інформацію, які повинні залишатися конфіденційними. Власники викрадач може продати зібрали інформацію на darknet ринках без вашого відома або згоди. TelevisionAce немає можливості настройки, які дозволяють користувачам обмеження або заборони відстеження діяльності. В кінцевому рахунку, єдиним рішенням проблеми є видалення зловмисних програм.

Видалення TelevisionAce Virus

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити TelevisionAce Virus з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *