Видалити Support.windows.com | Оновлено

PUP

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Support.windows.com. Це керівництво Support.windows.com видалення працює на всіх версіях Windows.

Зовнішній вигляд Support.windows.com сторінки на екрані є поганою новиною. Побачивши сайту кожного разу при відкритті одного з своїх веб-переглядачах, ви повинні знати, що існує потенційно небажаних програм (PUP) у вашій системі. Scamware. Це застосунок, який створено із метою лежачи на ваше обличчя, з тим щоб ви діяти проти ваших інтересах. Не вірю, навіть слова, він говорить, тому що ви будете шкодувати про це пізніше. Замість цього, як тільки ви визначити Support.windows.com сторінки, прийняти це як попередження про це і прислухатися до його.

Визнати той факт, що є nasty PUP десь у вашій системі і вжити негайних заходів для її видалення. Воно не належить там. Чим довше він залишається, більше брехні, його годує вас. Зробіть собі ласку і позбутися від нього, перш ніж він викликає вам нашкодити. Рано чи пізно вона буде. Не дозволити подібного трапитися. Акт, перш ніж вона занадто пізно і позбутися від порушник.

Після того, як ЩЕНЯ потрапляє ваша машина, з Support.windows.com стає ваша постійна онлайн тінь. Ви не можете зробити один хід онлайн без сторінці вискакують. Так, його присутність є дратує, але це не єдина проблема. Сайт лежить до вас. Вона з’являється кожного разу, коли підключення до Інтернету і стверджує, що розблокування відбувається сканування на вашому комп’ютері, і що вона знайшла багатьох загроз, які висять над головою. Справа в тому, що щенки не вдалося виконати сканування. Вони не здатний знайти шкідливих програм. Це означає, що ви показали результати є підробленими. Вони не є реальними. Чому цуценя показати вам тоді? Простий. Вона намагається вас лякати. Він хоче, щоб панікувати, тому що якщо ви це зробите, ви будете більш готові зробити те, що він говорить.

Інфекція змушує вас вірити ПК є переповнений з інфекціями а потім, за іронією долі, пропонує вам рішення. Це рішення є виклик безкоштовний номер для того, щоб зв’язатися з технічного фахівця, який допоможе вам мати справу з питаннями. Не отримують в touch нітрохи таких людей. Не називаю, не пишіть. Вони є шахраями, а також. Якщо звернутися до них, вони будуть годувати вас більше брехні. Як правило рішення, які вони пропонують, для вас до купівлі деяких fake anti-malware програми, який повинен допомогти вам з Вашою проблемою відсутні. Так, не існує.

Немає нічого поганого з вашої машини. Крім цуценя, звичайно. Це єдиний шкідливих програм, що вам потрібно турбуватися про. Не називати цих людей, не надавали будь-які гроші і не розкривати будь-яку особисту інформацію. Вони будуть обдурити вас. Робити те, що дійсно краще для вас а видаліть АМАЗОНОК, раз і назавжди. Як тільки ви робите на Support.windows.com і fake Попередження не буде. Скористайтеся нашим гідом видалення нижче і очистити свій комп’ютер. Зробіть це зараз! Затримки призвести до жалю.

Як ЩЕНЯ вдалося проникнути в комп’ютер? Знову ж таки з брехнею. Інфекцій обманом ви надавши йому потрапити в тому, що він не може увійти без його дозволу. Він використовує хитрий методи, такі як freeware розшарування, оновлення підроблені програми, пошкоджені посилання, оголошення третіх сторін, неперевірених торренти тощо. Якщо ви недбало і звертати увагу на те, що ви натиснете, ви ненавмисно дозволяють шкідливих програм для введення.

Ваш недбалості це одне не з шкідниками можуть домогтися успіху без. Не надають. Бути більш пильними і сумнів. Завжди уважно читайте що, ви погоджуєтеся з. Це завжди легше запобігти введення, чим займаються його після того, як вона вже знаходиться в паразита. Пам’ятайте, що!

Видалення Support.windows.com

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz [[]]
тут, 30 знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Support.windows.com з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *