Видалити Super Radio Ads (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Реклама від Super радіо породжених супер радіо інструментів, яка сумісна з основних веб-браузерів – Internet Explorer, Mozilla Firefox і Google Chrome. Функції панелі інструментів, як щось між музичний плеєр і радіостанції, даючи вам можливість шукати улюблені пісні та художників і забрати інтернет радіо станція зі списку, вона забезпечує.

Однак, зберігаючи супер радіо на вашому комп’ютері безумовно не рекомендується, оскільки панель інструментів вважається як ненадійний через його з’єднання сумнівних третім особам. Так що, якщо супер радіо вже присутні на вашій системі, ви б краще видалити його відразу ж.

На відміну від багатьох рекламне програмне забезпечення програми, панель Super радіо можна завантажити на своєму офіційному сайті – superradio.myradiotoolbar.com. Хоча іноді панель Super радіо отримує встановлені на вашій системі, без будь-якого дозволу. Зазвичай це відбувається під час завантаження вільного програмного забезпечення від несанкціонованого файлообмінна мережа веб-сайти, або після клацання випадкових оголошень, які сприяють нібито корисні програми. З цієї причини дуже важливо бути надзвичайно уважними, під час роботи в Інтернеті, особливо під час завантаження нового програмного забезпечення.

Супер Radio toolbar, як стверджується, розроблена компанією ТОВ ClientConnect, яка в політиці конфіденційності програми називається Trovi. Це означає, що супер радіо є одним з численних панелі інструментів, яка тісно пов’язана з роботою викрадач браузера trovi.com. Так, це не дивно, що ваш монітор з’являється безліч так багато комерційної реклами під час перегляду веб-сторінки.

Крім того, у випадку, якщо ви вирішите використовувати пошукові системи, запропонована панелі інструментів, ви може надаватися з різних рекламних посилань. Ці оголошення буде сприяти сторонній вміст, який не стежити за супер радіо або перебере на себе відповідальність за. Цей вміст може включати кілька комп’ютер інфекцій, що ви не хотіли б мати на вашій машині. Таким чином, єдиний спосіб захистити вашу систему від небажаних програм є видалити супер Radio toolbar негайно.

На щастя, супер радіо видалення не є важкий процес. Заплановані програми вручну або автоматично. Інструкції з ручного видалення надаються під цією статтею. Хоча, навіть якщо ви завершили процес ручного видалення, як і раніше потрібно виконати повну перевірку комп’ютера з метою виявлення будь-яких залишків реєстру або тимчасові файли. Для цього, встановивши авторитетних шкідливої інструмент, який буде стерти всі існуючі загрози відразу та буде захистити вашу систему від зловмисних програм 24/ 7 в день.

Видалення Super Radio Ads

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Super Radio Ads з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *