Видалити Smdmfu.exe (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Smdmfu.exe є виконуваний файл, який пов’язано з рекламного програмного забезпечення. Файл розробленої ацтеків Медіа вкл., і після установки в системі, він буде повінь браузер з тонами комерційної реклами під час перегляду чистий. Це відбувається тому що smdmfu.exe допомагає adware додатків. Для цього з причин, що ви повинні робити в цьому випадку є знайти програму, рекламне ПЗ і видалити його з комп’ютера прямо зараз. В іншому випадку активності перегляду буде бути порушені численні рекламу, і можуть виникнути серйозні з питань безпеки.

Як правило, Smdmfu.exe отримує встановлені на вашому комп’ютері як один з компонентів програми рекламне ПЗ. Для того, щоб зупинити додаток з проникаючим ПК, ви повинні бути дуже обережні з веб-сайтів, які ви вводите і вільне програмне забезпечення, що інсталюється. Майте на увазі, що існує ризик для вас, щоб отримати доступ до зловмисним веб-сайтом і заразитися безпосередньо з деякими небажаними програмами.

Окрім того, кожен раз, коли ви завантажити безкоштовне програмне забезпечення з невідомих веб-сайтів, деякі ненадійного додатків отримати встановлені на вашій системі поряд. З цієї причини слід переконатися, що ваша машина не добре захищений від зловмисних програм, щоб уникнути будь-яких віртуальний загроз.

Майте на увазі, що вкрай важливо, щоб стерти smdmfu.exe файлу та застосування він належить з ПК, тому що вони можуть серйозно загрожувати ваш онлайн-безпеки. Як ви вже знаєте, реклами, показано adware програмами містять перенаправлення посилання на підозрілі веб-сайти розроблені кібер-злочинці поширення шкідливих програм або вкрасти конфіденційні дані від користувачів комп’ютера. Таким чином, ви повинні ігнорувати оголошень, які надаються за цими програмами та не для того, щоб натиснути на них, навіть якщо вони здаються дуже заманливо. Немає ніякого способу для вас, щоб переконатися що загроза ховається за оголошення, тому що вона буде замаскована під щось справжнє.

Ще одне питання з рекламного матеріалу є його здатність контролювати ваш віртуальний поведінки і записувати різні деталі, які можуть призвести до питань конфіденційності. Маючи на увазі цей факт, а також всі згаданого вище, це більше, ніж впевнений, що ви маєте видалити smdmfu.exe і програма, яка відповідає за свою присутність якомога швидше.

На щастя, видалення smdmfu.exe це не так важко обробляти. Ви можете видалити його вручну або автоматично. У випадку, якщо вам потрібна будь-яка допомога з видалення process, ви можете слідкувати за ручний інструкціям нижче цієї статті. Тим не менш, навіть якщо завершення ручного видалення, ви все одно доведеться сканувати ваш комп’ютер інструментом законних шкідливої, щоб переконатися, що всі існуючі загрози було видалено, повністю. Засіб безпеки знайдіть і видаліть всі потенційно небажаних програм і буде захистити вашу систему від зловмисних програм у майбутньому.

Видалення Smdmfu.exe

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Smdmfu.exe з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *