Видалити Shadowsocks Virus | Оновлено

Trojans

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Shadowsocks Virus. Це керівництво Shadowsocks Virus видалення працює на всіх версіях Windows.

Shadowsocks є троянського коня. Він належить до категорії cryptocurrency шахтарів. У cryptocurrency є цифрова грошової одиниці, яка тільки торгуються онлайн. Лідери ринку включають Bitcoin, Ethereum, Litecoin, тире, NEM, пульсація та інші. Цей сектор спостерігається швидке зростання протягом останніх кількох років. Збільшення ринкової вартості неминуче призвело до неправильного використання. Cryptocurrencies часто бере участь в кібер-злочинності схем. Однією з них є видобуток. Такі програми, як Shadowsocks сканування веб для цифрових гроші, збирати його і відправити її на їх розробників. Оскільки Троян програми, вона вимагає пристрою для роботи з. Підпільні програма використовує комп’ютерних систем. Маючи вашої машини, пов’язані в схему його може призвести до проблем грізним безпеки.

Shadowsocks дуже легко виявити. Trojan запускає процес називається websock.exe. Цей об’єкт міститься в диспетчері завдань під вкладку процеси за опис, програма класифікується як утиліта процесора. Він дійсно буде брати участь в системі процесора. Брудної програма чинить оперативної пам’яті для виконання запланованих завдань. Це буде відображати на вашій машині продуктивності. Вона стати млявим і важко завершення регулярні операцій і виконання ваших запитів. На троянський втручання може викликати внутрішніх збої. Він може редагувати реєстри видаляти файли та інакше пошкодити компонентів, призводить до помилок і неполадок після збоїв. Підсумовуючи, симптоми для присутності Shadowsocks включати повільної роботи швидкість, зависає, збої, повідомлення про помилки та синій екран смерті (BSoD).

Наскільки це договірних роботу трояна, існує багато для покриття. Ми почнемо з опису розмноження векторів. Неліцензійне ПЗ є зручним хост. Зливання виконуваний файл з freeware, shareware і піратських програм дозволяє Shadowsocks повинен бути встановлений без проблем. Його буде включено в умови завантаження клієнта як бонус утиліта. Якщо ви запускаєте базова установка та використати настройки, ізгоїв програма буде інстальовано без вашого відома. Shadowsocks не працює окремий майстра або відкрити діалогове вікно. Це залежить від вас, щоб знайти приховані програми і запобігти її від отримання встановлений.

Спам-повідомлень є інший поширених хост для Shadowsocks. У цьому випадку носій для корисного навантаження на троянський є регулярні даних файлу. Відправник зливається відокремленому програми із вкладенням разом з сценарій або макрос. Останній компонент дає передачі троянський Автоматична. Коли вкладення відкривають, вірус буде завантажити і встановлена. Відправник представить доданій документ як важливі повідомлення про нагальним завданням. Для фільтрування спаму від перевірених повідомлень, перевірте адресу електронної пошти та інших списку контактів. Підсумкове розподіл метод, потрібно, щоб покрити є попутних установок. Пошкоджені веб-сайти і під загрозу посилання може почати передачу трояна, коли вступив. Є небезпека ховається тут на кожному кроці, так ретельно вибирати ваші джерела.

Як уже згадувалося раніше основний процес Shadowsocks є websock.exe. Існує друге завдання називається Service.exe з taskxmr Опис. Ви можете знайти його у списку ж процеси диспетчера завдань. Trojan працює на задньому плані. Вона не може бути зупинена. Якщо завершити його завдань, вони спадати миттєво. Shadowsocks будує ботнет підключення всіх заражених комп’ютерів. Це робить його більш ефективним і міцний. З точки зору кількісні більшу кількість пристроїв, гірничо-рудне для cryptocoins збільшує сума.

Концепція ботнет зосереджена навколо підключення. Будь заражених пристрій діє як інструмент для головного завдання під рукою і як дистриб’ютор. При цьому основна мета полягає в зборі cryptocoins. Зараженій машині можна перенести Trojan на комп’ютері системи, розташованої в будь-якій частині земної кулі. Оскільки на транспорт відбувається через Інтернет, відстань між двома пристроями не має значення. Це те ж саме, коли справа доходить до управління пристроями. Хакери позаду Shadowsocks обробки операції віддалено через командування і управління (C & C) сервера. Слід зазначити, що деякі країни мають прийняті закони, які засуджують бездіяльність проти кібер подвиги. Користувачі зобов’язані за законом негайно вжити заходів після помічати симптоми і виявлення загрози у своєму комп’ютері.

Видалення Shadowsocks Virus

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Shadowsocks Virus з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *