Видалити Searchmulty.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Searchmulty.com. Це керівництво Searchmulty.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Searchmulty.com Це веб-сайт, представлений як корисна річ мати веб-переглядачі. Насправді не дає розширений пошук функції, як стверджували в його специфікації. Якщо ця сторінка постійно з’являється на сторінці, це означає, що десь на вашому комп’ютері таїться викрадач неприємні браузера. Цей паразит зловмисних здатна більш ніж бере на будь-який браузер, що у вас на комп’ютері та перетворення їх на відображенні оголошення інструменти.

На викрадач можливість змінювати будь-які настройки на свій розсуд, безумовно допомагає в цій місії. Часто симптоми інфекції викрадач браузер включають, але не обмежуючись замінених домашньої сторінки та пошукових системах з Searchmulty.com сайту, shady застосунки й установки панелі інструментів без вашого відома або дозволу, а також дратує рекламу бомбардування, який Вас зупиняє від виконання будь-якої роботи в Інтернеті.

Що цікаво про таких оголошень, що вони будуть спеціально розроблені, згідно з інформацією, що вони мають на вас. Ви бачите, цей паразит зловмисних може контролювати ваших дій в Інтернеті і вкрасти історії веб-перегляду та пошукових запитів, щоб його могли краще налаштувати просувний вмісту, що ваш екран буде залита. Що це серйозні порушення безпеки та конфіденційності.

Найбільш поширеним засобом для браузера викрадач інфекції включають спам-повідомлень і вкладень, підроблені оновлення повідомлень, програмне забезпечення комплектації, torrent файли і інфіковані посилання та оголошень. Бути обережним є ключем, коли мова йде про підтримку захищене перегляду веб-сторінок. Якщо будь-який shady оголошень і спливаючих вікон на вашому сайті, радимо Вам триматися подалі від них, особливо якщо вони виглядають занадто добре, щоб бути правдою.

Шахраї будуть намагатися обдурити вас в натиснувши на заражених вмісту, найчастіше ексклюзивні пропозиції, спеціальні пропозиції, один раз тільки купони і знижки, і т. д. Ми настійно рекомендуємо використання тільки офіційні і ліцензованих джерел для отримання оновлень, завантаження програмного забезпечення та для перегляду веб-сторінок в цілому. Поспіх і недбалості дасть вам немає спрацьовувань.

Браузер викрадачів, неприємні паразити, які прагнуть створити доходів для своїх творців і рекламні сторінки, вони будуть просувати на жертви браузера. Це робиться через схему pay-per-click. Але є ще один спосіб для них отримати прибуток як добре. Завдяки цьому кібер паразита Хакери можуть отримати в свої руки на конфіденційну інформацію, як паролі, IP адреси, Ідентифікатор входу, облікові дані банківського рахунку, номери кредитних карт і багато іншого. Такі дані є дуже цінний, і вони зможуть продати його іншим третім сторонам для отримання прибутку.

Крім того, всі ці оголошення, що наповнить вашу екран врешті-решт перевантажити ваш браузер. Рано чи пізно вона почне бореться, щоб працювати належним чином, до зупинки роботи повністю. Крім постійної замерзає і збої в роботі веб-переглядача може також виникати, повільне підключення до Інтернету. Маючи викрадач браузера на вашому ПК несе в собі нічого крім неприємностей. Якщо ви хочете, щоб повернутися до нормального і безкоштовне досвід перегляду, а також захистити вашу конфіденційність, вам потрібно позбавитися від цього кібер шкідників негайно!

Видалення Searchmulty.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Searchmulty.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *