Видалити Searchby.net (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove Searchby.net

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Searchby.net. Це керівництво Searchby.net видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Searchby.net є зловмисним веб-сайтом. Якщо ви бачите, кожен раз, коли ви відкриваєте одного з своїх веб-переглядачах, бути готовим. Сторінки є явною ознакою, що щось не є правильно. Ваш комп’ютер вже не є безпечним. Ні інфекції безкоштовно. Це гавані інфекції. Викрадач неприємні браузера на вашому комп’ютері і зовнішній вигляд Searchby.net сайту clue свого існування. Вжити негайних заходів проти нього. Викрадачі не роблять приємним орендарям. Навпаки. Всі вони роблять це, що викликає купу проблем і невдоволення. Чим довше залишається шкідниками, більше питань ви стикаєтеся.

Ці питання рости в тяжкості, а також. Якщо ви хочете захистити вашу безпеку, видалити порушник першої ж можливості ви отримаєте. Як ми вже говорили Searchby.net є ваш ключ. Звертайте увагу на нього. Як тільки ви визначити сторінці захоплення вашої діяльності в Інтернет, прийняти, що ви хостинг інфекції і почати шукати вихід. Знайти точне місце викрадач ховається від та видалити. Не ігноруйте цей паразит позує для вас і вашої машини ризик. Діяти оперативно. Якщо ви Нехай це буде, вона буде в кінцевому підсумку отримати з-під контролю і твої відчуття тут буде йти від поганого до гіршого.

Викрадач робить безлад веб-перегляду. Це meddles весь час, і це робить повністю несанкціонованого кадрових змінах переважно в ваш браузер настройки. Ці кадрових змінах переважно мати наслідки. На Searchby.net є прикладом. Ця сторінка в даний час нової домашньої сторінки та пошукової системи і не можуть подорожувати в Інтернеті без нього перериваючи кожним вашим кроком. Ви відкриваєте браузер, там. Відкрити нову вкладку, але і там. Ви спробуйте завантаження ваших улюблених веб-сайт і якимось чином отримати перенаправлені назад в Searchby.net. Немає порятунку від цієї зарази. Але це ще все. Searchby.net це не тільки shady сайт, ви змушені відвідати проти вашої волі.

Remove Searchby.net
The Searchby.net Virus

Викрадач перенаправляє вас весь час. Цими перенаправлення генерувати веб-трафіку і шахраї позаду утиліту платять. Це називається pay-per-click механізм. Хакери заробляють гроші на ваш рахунок. Тим не менш є щось ще гірше. Ви є не тільки спонсором більшої цих людей, але ви також є піддаючи себе щоденні ризик шкідливих програм. Ніщо не бачиш через викрадач може бути надійним. Не сайти, не за реклами, нічого. Звичайно, існують оголошень. Численні оголошень. Ваша раніше приємний і безпечний досвід онлайн руйнується ефективно завдяки викрадач. Навіщо тримати його? Вона спричиняє проблеми. Видаліть його, і все буде повернутися до нормального життя. Щоб вручну видалити його, скористайтеся нашим гідом видалення в кінці цієї статті.

Як тільки ваша машина не чисті, переконайтеся, що він залишається таким чином. Зробити все можливе, щоб захистити ваш комп’ютер краще в майбутньому. Тримайтеся подалі від хитромудрий сайтів і неперевіреними торренти. Використання джерел надійний завантаження тільки. Сліпо не натискайте на кожен блискучі оголошення, що відображається на екрані. Не відкривайте повідомлення електронної пошти від невідомих людей. Не завантажувати їх вкладення. Під час інсталяції програм та оновлень, бути додатково обережні і звернути увагу на те, що ви згодні.

Ніколи не пропустіть умови, якщо ви хочете, щоб погодитися на те, що ви абсолютно проти. Читайте дрібний шрифт, як він може приховати деякі неправильні статті. Завжди бути пильними. Інфекції не може отримати в без вашого дозволу, тому вони використовують згаданого вище метод щоб заплутати користувачів. Бути розумнішими. Немає методики інфільтрації не доцільно досить працювати без вашої згоди. Не надати легковажно. Це завжди легше запобігти інфекції, ніж щоб мати справу з його пізніше.

Видалення Searchby.net

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити Searchby.net з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Searchby.net з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *