Видалити Search60 Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove Search60 Virus

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Search60 Virus. Це керівництво Search60 Virus видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Ви вводять викрадач неприємні браузера. Як ми знаємо? Ну, ви бачите, сайт Search60.com весь час, коли ви знаходитесь в Інтернет? Так. Попередній домашньої сторінки та пошукових системах зникнути, і у Search60.com зайняти свої місця? Так і так. Ну, тоді не викликає сумніву. У вас браузер викрадач на борту, і вам потрібно щось зробити перед шкідниками робить повний безлад вашої машини.

По-перше, не варто панікувати. Правда в тому, що ваша ситуація могло бути набагато гірше. Ви могли б були інфіковані жадібні вимагачів або руйнівною троянського коня. В порівнянні з їх, цей викрадач – не небезпечні. Він як і раніше представляє ризики, хоча. Ми ще не стикався нешкідливі, кіберзагрози і швидше за все, ви цього не зробили або.

Так, майте на увазі, що Search60 ви ваш друг. Це шкідливі програми, яка не має місця на вашому комп’ютері. Не Нехай є перебування на борту навіть хвилинної довше. Знайти і видалити його, замість цього. Чим раніше пішло таке діло, тим краще. В іншому випадку шкідника буде в кінцевому підсумку вийти з, і вона буде викликати деякі необоротні пошкодження. Не приймемо цей шанс. Дійте зараз!

Після того, як викрадач вводить, змінити вашої діяльності в Інтернет. Раптом, ви починаєте страждає постійної вторгнень. Як ми вже говорили, домашню сторінку та пошукових системах отримати замінено на сайті Search60.com і немає нічого, що ви можете піти, щоб звернути назад цю модифікацію. Ви не були навіть поінформовані про його. Ця інфекція може вносити зміни в ваш браузер настройки, як він вважає за потрібне, і ваша думка вже не актуально.

Remove Search60 Virus
The Search60 Virus

Відтепер кожен раз, коли ви хочете, щоб зробити пошук в Інтернеті, ви повинні використовувати Search60. Тим не менш, цей двигун показує вам нема надійний. Ви в основному показали пошкоджені і потенційно небезпечні посилання, які, якщо ви натиснете на, злочинці заробити прибуток за допомогою механізму pay-per-click.

Крім того, ви ризикуєте завантаження більше інфекцій на ПК вже інфіковані. Щоб не згадати, що веб-серфінг зазвичай стає нездійсненним завданням. Ви постійно перенаправлені на сторінках третіх сторін. Екрані покриті численними оголошення всіх видів. Ваш браузер заморозити часто. Досвід буде ненавидіти. Але це ще не все. Ваша машина в цілому починає underperform, так що використовувати його навіть в автономному режимі стає важче. Вона відстає і часто виходить з ладу. Екрані завмирає. Ваша система перезавантажується, т. д.

на все це, ви можете подякувати викрадач. Вона несе відповідальність за все. Шахраї отримують багатих за ваш рахунок, і ви страждаєте купу нескінченних перерв. Питання в тому, ви збираєтеся тримати на терпимо це або ви збираєтеся вжити заходів і позбутися від викрадач назавжди. Ми рекомендуємо вам останнього. Використовувати нашим видалення гідом нижче, щоб допомогти вам очистити свій комп’ютер.

Як ви в кінцевому підсумку застрягли з Search60? Ви отримали інфіковані, тому що ви були недбало, і це саме те, що хакери молитися за. Вони повинні недбалості домогтися успіху. Без нього викрадач не може отримати. Переконайтеся, що ви тепер приділяти більше уваги. Завжди тримайте ваші гвардії. Тримайтеся подалі від shady сторінок і неперевіреними торренти. Не відкривайте електронні листи від незнайомців. Не сліпо кнопку на кожній блискучі оголошення, що відображається на екрані.

Не поспішайте під час установки процесів. Завжди Читайте умови і Conditions/ ліцензійної угоди перед прийняттям їх. Не забувайте, що без неактивні співпраці, aka недбалість і відволікання, інфекцій б набагато складніше час отримання в. Таким чином, не змушуйте себе легкою мішенню, кидаючи обережністю до вітру. Робити протилежне. Зробити вашу належної обачності і захистити комп ‘ ютер.

Видалення Search60 Virus

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Тип msconfigі натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Search60 Virus з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *