Видалити Search.yourtransitinfonow.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Search.yourtransitinfonow.com. Це керівництво Search.yourtransitinfonow.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Search.yourtransitinfonow.com це сторінка, яка є передвісником погана новина. Сайт вказує на наявність викрадач браузер у вашій системі. Так, там неприємні паразита на вашій машині і бачачи Search.yourtransitinfonow.com є Попереджувальний знак. Звертайте увагу на нього. Не дозволяйте викрадач зіпсувати ваш досвід онлайн. Тому що це буде, якщо не вжити термінових заходів. Це зробити. Як тільки ви визначити сторінки бере на своїх веб-переглядачах, почати шукати викрадач.

Фактом є те, що десь ховаються в тіні вашої машини, і якщо ви не видалите його, ніхто інший буде. Ви несете відповідальність за благополуччя вашого комп’ютера. Ось чому дуже важливо щоб вжити негайних заходів. Викрадачів, дратує, настирливої і небезпечні. Будучи цілий ряд таких шкідників тільки принесе вам unpleasantries. Це викликає проблеми буде тримати на Нагромаджуючі вгору і росте в тяжкості з кожним днем. Рано чи пізно інфекція може навіть завдати вам деякі необоротні пошкодження. Не дозволити подібного трапитися. Чим довше залишається загроза, тим важче стає його видалення. Вжити заходів, перш ніж вона стає занадто пізно. Як тільки ви визначити Search.yourtransitinfonow.com сайт, на викрадач укриттям знайти і видалити його назавжди.

Якщо ви не підготувати себе безліч питань. Викрадач починає свою роботу з тієї хвилини він входить комп’ютер. Він замінює вашу домашню сторінку та пошукових системах, у його власному домені. Search.yourtransitinfonow.com стає онлайн тінь і побачити його на кожному кроці. Ви не були задані питання про цієї перестановки. Ви не були навіть поінформовані про це реалізується. Викрадач не потребує затвердження для внесення змін. Він діє як він вважає за потрібне, і ваша думка вже не актуально. Ось чому вона називається викрадач. Він захоплює всі ваші браузери. Кожен раз, коли ви йдете в мережі, ви страждаєте вторгнень.

Шкідника перенаправляє вас nonstop. Ви змушені відвідати численні shady потрібні об’єкти. Додаткові вкладки відкриті весь час також. Ви були засипані лавина дратує, неперевірених рекламних роликів. Це кошмар. Досвід буде ненавидіти. Але це ще все. Викрадач також піддає вас до шкідливих програм і загрозу безпеці. Ніщо не відображається на екрані може бути надійним, і якщо ви натиснете на пошкоджених ad/ сторінку, ви заразитися більше зловмисне програмне забезпечення.

Крім того, конфіденційності знаходиться в небезпеці, тому що викрадач починається шпигунстві на вас з моменту його вступу. Він використовує ваш браузер як шпигунстві пристроїв і збирає особисту інформацію про вас і потім відправляє його хакерів, який опублікував його. Немає потреби пояснити, чому це небезпечно, чи є? Не дозволяйте цього сценарію розвертатися. Захистити, перш ніж він закінчується в чужі руки. Для цієї мети ви повинні видалити викрадач. Доки він залишається, ви не є безпечними. Таким чином, видаліть його. Скористайтеся нашим гідом видалення легко дотримуватися і позбутися від порушник раз і назавжди. Чим раніше ти так робиш, тим краще.

Як викрадач увійти без ви помічаючи і не даючи йому? Ну, ви були недбале та шкідниками скористався цим. Він повинен недбалості домогтися успіху. Зробити всі інфекцій. Вони використовують хитрі тактики, щоб обдурити вас, але жодна з них не доцільно досить працювати без неактивні співпраці. У цьому випадку “неактивні співпраці” дорівнює “недбалості”. Ви, перебуваючи в поспіху і не звертаючи уваги, натисніть на все і сказати “так”, не знаючи, що ви погоджуєтеся. Або, ви завантажили пошкоджені сайту і викрадач марширували в. Знову не роблять цю помилку. Не змушуйте себе ще простіше цільової, будучи недбале. Зробити вашу належної обачності і захистити ваш комп’ютер.

Видалення Search.yourtransitinfonow.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити Search.yourtransitinfonow.com з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Search.yourtransitinfonow.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *