Видалити Search.yourinterestsnow.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Search.yourinterestsnow.com. Це керівництво Search.yourinterestsnow.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Search.yourinterestsnow.com веб-сайт, на харчування від SaferBrowser, що забезпечує пошукової системи і кілька додаткових функцій. До перегляду веб-сторінок послуги є основним. Є немає розширених фільтри або настройки. Додаткові функції є більш помітні про Search.yourinterestsnow.com. На сайті представлена їх через вбудовані панелі інструментів. Ви знайдете вторинних уведення, прогноз погоди і кількість посилань на корисні сайти: Pinterest, Dribbble, Etsy, Instagram та Polyvore.

Нічого не здається незвичайного Search.yourinterestsnow.com, коли ви відвідуєте його. Сумнівні діяльність по всьому сайту починається, коли викрадач вводить вашої системи. Викрадач втручається у ваших налаштуваннях. Це зробить Search.yourinterestsnow.com домашню сторінку і за промовчанням пошук постачальника. Це дає викрадач параметр, щоб змінити ваші результати пошуку, додаючи підтримуваних веб-сайти до них. Він також буде генерувати спливаючу рекламу, яка містить підтримуваних посилання. Особами провідних на підтримуваних веб-сайти викрадач робить доходів для своїх розробників. Ще одним засобом Монетизація його діяльності є, збираючи інформацію форми людей браузерів і продавати його третім особам. Викрадач не потрібний дозвіл для цього.

Вам не потрібно відвідати Search.yourinterestsnow.com, щоб він встановлений на ваш веб-переглядач або зіткнутися викрадач. По суті, сайт не є джерелом для викрадач на всіх. Зловмисна програма подорожує з іншим програмним забезпеченням, загортають усередину розшарування. Комплектації-це дуже популярний розподілу метод викрадачів, рекламне програмне забезпечення, потенційно небажаних програм, вимагачів, троянів і інших типів вірусів і програм, ризиковано. Небажаних засіб використовує freeware, shareware і піратських програм як завантажити клієнтів. Виконуваний файл включені в інсталяційний файл основної програми.

При установці частина програмного забезпечення, вам варто прочитати установки угоди ретельно, щоб побачити, якщо є будь-які додаткові кошти запропонували. Ніколи не приймайте програми, ви не збираєтеся використовувати. Це дуже ймовірно, для них, щоб бути пошкоджені. Слід зазначити, що ви повинні вибрати advanced/ вибіркової інсталяції процес, щоб переглянути всі параметри. automatic/ основний процес не перелічити деякі деталі. Додаткові програми, ймовірно, буде серед пропущений варіантів. Щоб уникнути майбутній через розшарування, може радимо Вам тільки завантажити та інсталювати програми, які мають хорошу репутацію. Слід вибирати завантаження джерел, ви використовуєте. Програми, які пропонують неофіційних вебсайтах міг було підроблено. Вони можуть мати інші інструменти, в комплекті з ними.

Викрадач позаду Search.yourinterestsnow.com використовує сайт проникнути ваш браузер і взяти на себе його Параметри DNS. Ось чому зловмисні програми тримає цей сайт як домашню сторінку і пошук постачальника. Він використовує це, щоб змінити ваші результати пошуку і генерувати спливні вікна. Ці два види діяльності здійснюються для переспрямування до підтримуваних веб-сайтів. На викрадач розробникам отримувати гроші за кожного разу, коли користувач натискає на посилання на сайт, підтримуваних. Це Монетизація метод належним has been дубльований pay-per-click система. Коли ви будете слідувати підтримуваних посилання, ви потрапите на деяких випадкових сайту. У цьому разі через сторінки результатів пошуку вмісту сайту може не відповідати ваші запити.

Якщо ви будете слідувати спливаючі оголошення, ви потрапите на сторінку не може дійсно містити продукт перераховані. Відповідного сайту не може тільки бути марними, але вона може бути інфіковані. Сутність позаду Search.yourinterestsnow.com не має надається відповідальність за зміст сторонніх веб-сайтів. Компанія, яка володіє сайт називається Your Interests Now™. Її штаб-квартира знаходиться в Портленд, штат Орегон. Політики конфіденційності на сайті також стосується теми моніторингу та збору інформації. Він заявив, що за допомогою послуг, пропонованих Search.yourinterestsnow.com, ви погоджуєтесь мати сесій контролюватися і певні дані, зібрані на вас. Ця інформація може включати приватний особисті й фінансові деталі, які повинні залишатися конфіденційними.

Ви повинні визначити програму, яка використовує Search.yourinterestsnow.com на свій порядок денний і видалити, щоб відновити ваші власні та віртуальні безпеки. Ми включили керівництво, щоб допомогти вам з процесом. Він також повідомив, для сканування комп’ютера за допомогою антивірусну програму, щоб перевірити інші потенційно шкідливого програмного забезпечення, яке було введене в викрадач допомогою або разом з нею з одного джерела.

Видалення Search.yourinterestsnow.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Search.yourinterestsnow.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *