Видалити Search.softorama.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Search.softorama.com. Це керівництво Search.softorama.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Search.softorama.com сайт є альтернативні пошукову службу. Вона забезпечує основні ключове слово пошуку і відфільтрованих вкладок для зображень, відео та Новини. Ця пошукова система сприяє розширення називається пошук по Softorama, який доступний у магазині Chrome. Хоча Search.softorama.com пов’язаний комерційно доступні розширенням, це не вважається безпечний пошукової служби. Сайт, як відомо, можна використовувати браузер викрадачів, які хочуть експлуатувати веб-переглядач.

Якщо викрадач вступає в вашій системі, його можна встановити цей сайт без пошуку Softorama розширення інсталяції для вашого браузера. Search.softorama.com повертає результати включають підтримуваних веб-сайти з непідтвердженими репутацією. Відкриваючи їх можна отримати ваш комп’ютер заражений вірусом шкідливих програм. Там буде також спливаючі рекламні оголошення, featuring різних видів продукт угоди. Вони приходять з нерозкритих джерел, які також можуть бути інфіковані. Ще одна загроза навколо викрадач надає ваші особисті дані, зібрані і продаються третім сторонам. Злісний програма може записувати всі види інформації про вас, такі як історія, файли cookie, IP адреса, електронної пошти, географічне розташування та облікові дані користувача. Ці деталі можуть бути продані третім особам, які мають зловмисними намірами.

Якщо ви не пам’ятаєте, завантаження та встановлення розширення пошук по Softorama, вашої машини став мішенню викрадач. Ви можете перевірити список розширень браузера переконатися, що це було так. Викрадач позаду Search.softorama.com доступ до ПК через ряд оманливі прийомів, який відомий як темні візерунки. Кращим методом є програмне забезпечення комплектації. Викрадач може прикріплення до інша частина програмного забезпечення, як правило freeware або умовно інструмент. Зловмисні програми отримує завантажуються із застосуванням охоче ви вирішили використовувати. Потім пропонується безкоштовно під час процесу інсталяції.

Викрадач буде представлений як корисний інструмент простий функціональності. Ніколи не згодні з тим, щоб мати небажані програмне забезпечення. Прочитайте умови, щоб знайти, якщо є що-небудь запропонував і зняти з неї виділення. Електронна пошта спаму передавання викрадач позаду Search.softorama.com під виглядом доданому документі. Підроблені повідомлення можна сказати, що це квитанцію для доставки або в листі, офіційне повідомлення чи щось інше ви знайшли б важливим. Перевірте ім’я відправника та адресу електронної пошти, щоб побачити, якщо він може покластися. Пошкоджено веб-сайтів і посилання можуть передавати зловмисні програми що, будучи відвідали. Цей процес називається диск шляхом установки. Будьте дуже обережні, про ваші джерела убезпечити себе.

Викрадач починається, встановивши Search.softorama.com бути свою домашню сторінку та пошукову службу за промовчанням. Це дозволяє змінювати настройки DNS вашого браузера. Роблячи таким чином, викрадач може змінити ваші результати пошуку та вставте підтримуваних веб-сайти між ними. Ці сайти можуть бути пошкоджені і привести до шкідливих інфекцій. Власники Search.softorama.com не несу відповідальності для сторонніх веб-сайтів ви можете приземлитися на, використовуючи її для проведення ваших пошуків. Веб-сайт управляється компанія під назвою SearchAlgo з штаб-квартирою в Нью-Йорку, Нью -Йорк. Умови використання (ГС) описують сума відповідальності охоплює сутності, яка є досить обмеженим.

Крім давати вам результати пошуку ненадійні, викрадач будуть намагатися взяти вас підтримуваних веб-сайтів через спливаючу рекламу. Комерційні оголошення буде показано, угода пропозиції, featuring покірливий за ціною товару і щедрим знижки. Вони будуть мають вбудовані посилання в них веде до невідомого сайтів. Ніколи не довіряйте випадкових спливаючу рекламу. Ще одна загроза безпеці, пов’язані з викрадач позаду Search.softorama.com мають вашої особистої та фінансової деталі записав і продаються третім сторонам. Крадькома програма може збирати відомості з історії і збирати різні види вводу на вас, як ваш IP, електронної пошти і Фізична адреса, країни походження, імена користувачів і паролі.

Ви повинні знайти і видалити викрадач позаду Search.softorama.com. Потім можна повернутися до безпечної параметри. Існує керівництво нижче, щоб допомогти вам з процесом. Після того, як ви видалили підступні програми, скануванням ПК з антивірусним програмним забезпеченням, для перевірки наявності інших потенційних загроз. Викрадачі часто роблять записи реєстру, які можна відкрити дірок в безпеці у вашу систему.

Видалення Search.softorama.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити Search.softorama.com з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Search.softorama.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *