Видалити SEARCH.SEARCHWMTN.COM (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити SEARCH.SEARCHWMTN.COM. Це керівництво SEARCH.SEARCHWMTN.COM видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

SEARCH.SEARCHWMTN.COM є зловмисними пошукових системах, які ви не можете довіряти. Якщо раптом, цей сайт замінює попередній домашню сторінку і кращим двигуном, а потім переконайтеся, що браузер викрадач інфекції у вашій системі. Цей перестановки є явною ознакою вторгнення. Приймати це як попередження про це і починають шукати укриттям від шкідників. Знайшовши його, видалити його на місці. Викрадачі не роблять приємним орендарям. Навпаки. Вони знищити роботи браузера, піддаючи вам постійне шкідливих програм ризик.

З SEARCH.SEARCHWMTN.COM на борту серфінгу в Інтернеті є ні весело, не безпечно. І чим довше залишається боротьби зі шкідниками, більш перерв у вас буде на-віч. Це викликає проблеми може почати як малі і терпимо, але вони всі Нагромаджуючі вгору і росте з кожним днем тяжкості. Зробіть собі ласку і позбутися від викрадач першого ймовірність ви отримаєте. Існує немає місця в системі для таких паразита. Вжиті невідкладні заходи. Вигляд SEARCH.SEARCHWMTN.COM сайту є ваш ключ. Не ігноруйте його. Звертайте увагу на нього. Якщо ви цього не зробите, це не буде задовго до того, як ви шкодую, що рішенням.

Після того, як викрадач вводить, все стає перетворився гігантський безлад. Ти більше не контролює ваш браузер. Шкідника заражає Mozilla, хром, Microsoft краю, Opera, Safari і будь-який інший браузер, який ви використовуєте. Це означає, що незалежно від того, який ваш улюблений людина, вона інфіковано. Викрадач робить несанкціонованого кадрових змінах переважно в настройках як заміну вашої домашньої сторінки та пошукових системах. Він також додає докучливих розширення у ваш браузер, таким чином, споживачі ін’єкційних їх з незліченних рекламних роликів.

На кожній сторінці ви завантажували повністю покриті оголошень у всіх формах і проявах. Ці оголошення, зрозуміло, не є надійними. Більшість з них є спонсором і шахраї дають змогу підвищити веб-трафіку на окремих сайтів і отримати pay-per-click доходів. Якщо клацнути, вони платять.

Також, якщо натиснути кнопку, ви ризикуєте завантаження більше інфекцій у вашій системі. ПК вже страждають через цей єдиний викрадач. Її швидкість сповільнюється до швидкості равлики. Він виходить з ладу часто. Ваш браузер боротьби для правильного відображення вмісту. Програми не працюють належним чином. Уявіть собі, що станеться, якщо ви застрягли з більш шкідливих програм. Комп ‘ ютер не зможете триматися за давно і, врешті-решт, це буде ламатися. Не кажучи вже, що вашої діяльності в Інтернет ефективно зруйнована.

Ви постійно перенаправляються тінистих сайтів, починаючи з SEARCH.SEARCHWMTN.COM. Немає не щоб позбутися цього сайту. Це завжди там. Це кошмар. Ролики спливаючі прямо під курсором миші і незалежно від того, що ви робите, вони не зникають. Вони навіть стати більше. Ваші відео отримати зробив паузу для перерв весь час. Відкрити додаткові вкладки. Веб-серфінг стає нездійсненним завданням. Покласти край це прямо зараз. Скористайтеся нашим гідом видалення нижче а видаліть викрадач із системи один раз і назавжди.

Як ви заразитися? Викрадачі покладатися на кілька хитрі тактики заразити безневинних користувачів. Деякі з них є спам-повідомлень, freeware розшарування, підроблені програми оновлення, пошкоджені сайти, завантаження неперевірених джерел, оголошення третіх сторін, однорангової обміну тощо. Для того, щоб захистити ваш комп’ютер і себе, бути обережними весь час. Будьте обережні, що ви натиснете на. Іноді один клік є достатньо для вас, щоб отримати інфікований.

Уникнути Підозрілі сайти і незаконним торренти. Не відкривайте електронні листи від людей, що ви особисто не знаєте. При установці program/ оновлення, завжди читати умови перш ніж прийняти їх, як вони не можуть приховати деякі неправильні статті. Просто бути пильними. Пильність тримає вас безпечним. Недбалості запрошує шкідників дюйма

Видалення SEARCH.SEARCHWMTN.COM

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Тип msconfigі натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити SEARCH.SEARCHWMTN.COM з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *