Видалити Search.searchtpg.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove Search.searchtpg.com

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Search.searchtpg.com. Це керівництво Search.searchtpg.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Search.searchtpg.com є явною ознакою неприємностей. Сторінка вказує, що браузер викрадач у вашій системі. Це погані новини для вас. Викрадачі являють собою небезпеку. Вони є ідеальним поєднанням марно, дратує і небезпечно. Не думаю, що той, який ви застрягли в даний час з різних. Звичайно, не. Це просто зловмисних, як інші члени цієї сім’ї. Питання в тому, ви збираєтеся дати йому залишитися і знищити веб-перегляду, або ви збираєтеся розрізати її короткого перебування і врятувати себе безліч питань. Ми настійно рекомендуємо, щоб ви останній. Якщо ви нічого не робите, ви пошкодуєте про це.

Викрадач не має місця у вашій системі. Якщо дано достатньо часу, це буде в кінцевому підсумку отримати з-під контролю, і він може навіть викликати вам деякі необоротні пошкодження. Так, вона здатна що. Не дозволяйте цього сценарію розвертатися. Як тільки ви визначити Search.searchtpg.com сайт бере на своїх веб-переглядачах, прийняти цей факт, що заражений ваш комп’ютер і починають шукати на викрадач схованку. Знайшовши його, видалити відразу. Чим швидше він пішов з вашої машини, тим краще. І не зволікати. У цій ситуації час не є вашим другом. Вона працює проти вас.

Після того як вийшла шкідниками, починаються проблеми розливу. Наприклад, веб-перегляду стає кошмар. Search.searchtpg.com сайт стає онлайн тінь і, здається, на кожному кроці. Звичайно, ви змушені візиту, багато інших просто як підозрілий сторінки теж, але Search.searchtpg.com хакери улюблений. Він навіть замінює вашу домашню сторінку і пошукова система повністю за вашою спиною. Так, шкідниками не потрібен ваш дозвіл вносити зміни до настройок. Ти вже не в звинувачення. Є шахраї.

Викрадач є величезна дірка в безпеці стіни. Він перенаправляє вас тонни небезпечні сайти і атакують вас з численними високо підозрою оголошень. Якщо вам трапиться натисніть на сторінці неправильно ad/ link/, ви автоматично запрошувати більше шкідливих програм на борту. Що ще гірше, ніж ризик шкідливих програм, ви піддаєтеся впливу є загроза безпеці.

Remove Search.searchtpg.com
The Search.searchtpg.com Virus

Викрадач запрограмований шпигунів за тобою і зібрати конфіденційні дані лише для того, щоб надіслати шахраї за ним. Зрозуміло, ці люди є останній на землі, які повинні мати такий доступ. Вони не будуть думати двічі, перш ніж використовувати ваші дані зі зловмисними намірами. Переконайтеся, що це ніколи не станеться. Видалити викрадач, перш ніж він управляє вкрасти облікових даних особисто ідентифікувати і фінансових теж. Ви будете робити собі величезну користь. Так, це зробити.

В кінці цієї статті ви знайдете докладні видалення керівництво, яке допоможе вам боротися з порушник вручну. Якщо ви хочете, ви можете йти з автоматичні рішення. Який би ви вибрали, зробити це швидко.

Як викрадач заразити вас без тебе не помітив? Простий. Її обманом, ви і ви дайте йому. Такі інфекції покладатися на хитрі тактики отримати ваше дозвіл, без якого не можна вводити. Один з найпопулярніших інфільтрації тактики те, що комплектації. Всі хакери є вкласти свої шкідливі програми до іншої програми в Інтернеті і все інше, не будучи обережні під час інсталяції програми сказав.

Ви повинні бути більш пильними, як ви ніколи не знаєте, що ще може поставлятися в комплекті з програми ви завантажити та встановити. Вибрати власні параметри під час інсталяції як вони дають змогу побачити все додатково додається програми, якщо такі є. Крім того, ви в змозі знімете з них виділення. Це зробити. Такі додаткові функції є зазвичай зловмисних і були прикріплені шахраїв. Не дозволяйте їм введіть вашу машину. Трохи додаткової уваги і часу може зберегти вам багато майбутніх неприємностей.

Видалення Search.searchtpg.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Тип msconfigі натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Search.searchtpg.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *