Видалити Search.searchtmpn4.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove Search.searchtmpn4.com

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Search.searchtmpn4.com. Це керівництво Search.searchtmpn4.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Search.searchtmpn4.com сайт є передвісником погана новина. Якщо ви бачите це весь час, коли ви переглядаєте в Інтернеті або просто відкриття одного з своїх веб-переглядачах, бути готовим. Сторінка знаходиться явне вказівку від кібер-інфекції. Браузер викрадач, щоб бути точним. Викрадач вже встигла ковзати у вашій системі і дисплея Search.searchtmpn4.com — його спосіб виявлення свою присутність. Прийняти цей сайт, як це попередження. Після того, як ви помітили, що вона бере контроль над своїх веб-переглядачах, знаю, що ваш комп’ютер більше не є інфекції безкоштовно. Зайве говорити, ви повинні вживати заходів.

Викрадачі роблять жахливі супутники. Той, який ви застрягли з нічим не відрізняється, тому не очікуємо нічого доброго, щоб вийти з підтримання його на борту. Навпаки. Цей шкідник викликає проблеми стануть більш з кожен день. Дано достатньо часу, викрадач може навіть завдати вам деякі необоротні пошкодження. Ось чому важливо діяти якомога швидше, щоб позбутися від порушник. Чим раніше пішло таке діло, тим краще для вас і благополуччя вашої системи. Не соромтеся. Дійте зараз!

Викрадач першими ходять після ваш браузер. Вона заражає всі з них і навіть не один надійний використовувати. Навіть якщо ви встановите нову, його буде також інфіковані. Шкідника додає докучливих розширення у ваш браузер таким чином ін’єкційні їх з оголошеннями. Але не уявити оголошення або два. О, немає. Йдеться про незліченних рекламних роликів, які охоплюють екрані весь час і заборонити веб-серфінг нормально. Кожної сторінки, які ви відвідуєте, навіть ті, які використовувалися для безкоштовне, обтяжені, тепер на банери, купони, угоди, пропозиції та ін. Ви не можете зробити один онлайн рухатися, не піддаються бомбардуванням з рекламних роликів. Однак, це не тільки дуже дратує, але й небезпечно.

Remove Search.searchtmpn4.com
The Search.searchtmpn4.com Virus

Викрадач має не деяким контролюючим механізм. Кожен може використовувати свої послуги для просування. Хакери включені і вони скористатися перевагами. Ось чому оголошень, які ви бачите через цей шкідник не можна довіряти. Немає сумніву, що деякі з них (якщо не більшість з них) пошкоджено, і вони або привести вас до небезпечних сайтів або приховати інфекцій, себе. Так чи інакше, якщо натиснути на них, ви заразитися.

На жаль, неможливо не клацніть. Уникнення є лише тимчасовим рішенням. Реклами, стати більш в цифрах і більш агресивним з кожним днем. Рано чи пізно шкідника обдурити вас в натиснувши, і тоді ваша ситуація буде погіршуватися. Єдиний спосіб позбутися від рекламу його, щоб позбутися від викрадач взагалі. Це саме те, що ви повинні робити. Цей шкідник ніколи не буде корисним для вас. Все, що вона це робить вас потонути в оголошень і ви переспрямовує браузер до небажаних shady сторінок. Він також значно уповільнює ваш ПК і запобігає працює належним чином. Видалити якомога швидше. Зробити так вручну, скористайтеся нашим гідом видалення нижче.

Як ви застрягли з Search.searchtmpn4.com викрадач? Ми не думаємо, що ви завантажили шкідника навмисно, незважаючи на те, що він має офіційні завантаження. У більш правдоподібно сценарії є, завантажити його поряд з іншою програмою. Якщо ви часто встановити безкоштовних програм на вашому комп’ютері, будьте обережні. Шахраї часто вкласти свої зловмисні програми з цими додатками, і якщо не звертати увагу, ви заразитися.

Не поспішайте процес установки. Витратьте час, щоб прочитати умови ліцензійної угоди, перш ніж погодитися на його. Крім того, вибір на користь Вибіркова настройка замість основні з них. Вони дають можливість для перегляду списку всіх програм, які збираються бути встановлені на вашому комп’ютері, а також видалити додаткові них. Зі стандартними налаштуваннями всі статистів інсталюються автоматично. Не дозволяйте цього трапитися. Частіше за все такі додаткові програми, інфекцій.

Видалення Search.searchtmpn4.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Тип msconfigі натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Search.searchtmpn4.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *