Видалити Search.searchmypt.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove Search.searchmypt.com

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Search.searchmypt.com. Це керівництво Search.searchmypt.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Ви помітили, що вашої домашньої сторінки, а також нові вкладки сторінок і кращим пошукову систему раптом замінено Search.searchmypt.com веб-сайту? Це поганий знак. Це означає, що комп ‘ ютер було проникли викрадач браузера. Після того, як вона бере на себе вашого браузера, то ви почнете отримувати бомбардуванні численні інтрузивні рекламу, спливаючі вікна, ексклюзивні пропозиції, спеціальні пропозиції та продажів, блимає повідомлень, підроблені запитів оновлення, т. д.

користувачі знайдуть такого змісту реклами дуже привабливо, і все завдяки здатності до викрадач вкрасти їх перегляду історії, звички і пошукових запитів. Робиться це таким чином, щоб генерувати тип вмісту, які користувач, швидше за все, натисніть на. Основною метою є створення PPC (оплата за клік) або PPV (платними) доходів. Ще один симптом викрадач інфекції, якщо жертв помітити щойно встановлених додатків, розширень або панелі інструментів без їх відома або згоди. Ось як браузер викрадачів роботи. Вони змінити налаштування свого веб-переглядача для того, щоб гарантувати, що їх зловмисних план буде успішним.

Часто користувачі стати жертвою такого зловмисне програмне забезпечення через комплект програмного забезпечення, підроблені оновлень, спаму електронної пошти і вкладень, сумнівні посилання та спливаючі вікна, потокові файли, і т. д. Це не рідкість для розробників, щоб упакувати програми та застосунки. Справа в тому, вони bundle їх разом, а також зловмисні програми, які не є належним чином розкрита. Саме тому з них не знають, що вони дають доступ зловмисне програмне забезпечення на свій комп’ютер.

Remove Search.searchmypt.com
The Search.searchmypt.com Virus

для того, щоб така річ не відбувалося, ми рекомендуємо вибирають Custom або додатково тип інсталяції під час завантаження вмісту з Інтернету. Це дасть вам повний контроль над змістом, який ви намагаєтеся встановити. Можна побачити повний список програм і програм. Все, що вам потрібно зробити це, просто зніміть виділення з будь-якого програмного забезпечення, яке ви вважаєте підозрілі або ніколи не призначені для завантаження в першу чергу. Також радимо нашим читачам отримати їх оновлення програмного забезпечення з ліцензованим і надійних джерел. Не сліпо довіряють випадкових спливаючих оновлення, яке закликає вас дотримуватися shady посилання.

Хоча браузер викрадачів не вважаються дуже небезпечно, завжди є ризик для вашої безпеки та конфіденційності. Більше того, з кожним днем, що цей викрадач залишилося бродять безкоштовно на вашому комп’ютері, жертва помітите раптового зниження їх підключення до Інтернету, а також загальну продуктивність браузера. Він дійде до точки, де користувач буде в змозі зробити нормальний завдання, тому що їх браузер не тільки відкриє повільно, але буде заморозити і аварії, кожен раз, коли ви спробуєте зробити щось.

Крім того, існує можливість, що оголошення, породжених Search.searchmypt.com викрадач може призвести до підозрілих або навіть у небезпечне сторонні веб-сайти. Саме тому ми не рекомендуємо, натиснувши на такі сумнівних посилання. Ви могли б перенаправляються до заражених джерело, яка здатна відкриття бекдори для хакерів, які намагаються викрасти вашу особисту інформацію і поділитися ним з іншими третіми сторонами. Якщо ви не хочете, щоб отримати безпеки і персональних даних, скомпрометований, слід видалити цей зловмисних Search.searchmypt.com викрадач перш, ніж вона в змозі зробити більше шкоди.

Видалення Search.searchmypt.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Search.searchmypt.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *