Видалити Search.privatesearchprotection.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove Search.privatesearchprotection.com

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Search.privatesearchprotection.com. Це керівництво Search.privatesearchprotection.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Ви недавно помітив нетипову діяльність у вашому браузері і страх, що ви можете бути жертвою вірусу? Якщо ви постійно, перенаправляються до search.privatesearchprotection.com веб-сторінку, ваш страх може виявитися справжнім. Цей редирект є ознакою, що комп ‘ ютер було проникли викрадач браузера. Що робить цей шкідливих програм, це він генерує кілька нав’язливим спливаючі вікна, оголошення, підроблені оновлень, блимає повідомлень, ексклюзивні пропозиції, спеціальні пропозиції, купони, т. д., які виглядають дуже привабливим для користувачів. Це відбувається з-за викрадач можливості для отримання перегляду інформації, наприклад, історія веб-пошуку і звички, пошукових запитів та багато іншого. За цю дію покликаний переконайтеся, що користувач є швидше за все, натисніть на і оголошення і тим самим отримання доходу за методом pay-per-click.

Браузер викрадачів можуть отримати розподілені по-різному. У більшості випадків це відбувається через спам-повідомлень і вкладень і вільного програмного забезпечення. Інші способи заражаються це шкідливе програмне забезпечення може бути запитів підроблені оновлення, сумнівного оголошення та посилання або за допомогою torrent сайти. Що можна зробити в майбутньому уникнути таких вірусної інфекції є не слідувати по швидкій установці, коли завантаження програмного забезпечення з Інтернету, але зупинити свій вибір на Custom або розширений режим майстра інсталяції. Таким чином ви можете легко зняти виділення будь-які програми, які ви вважаєте, що підозрілі або непотрібні. Також переконайтеся, що ви отримуєте оновлень програмного забезпечення лише з офіційними і ліцензованих джерел. Використання незаконних torrent сайти не рекомендується, тому що такі файли можуть містити зловмисне програмне забезпечення.

Remove Search.privatesearchprotection.com
The Search.privatesearchprotection.com Virus

Викрадачі є не дійсно вважаються небезпечними як вірус з категорії троянський кінь, але він як і раніше вважається цуценя (потенційно небажані програми), який не має місця на вашої комп’ютерної системи і необхідно негайно видалити перш, ніж він має на можливість викликати серйозні пошкодження комп’ютера. Як це може потенційно статися? За всі ці підозрілі редиректів, звичайно. Саме тому вона не рекомендується для користувачів, щоб натиснути на будь-який з цих сумнівних реклами і спливаючих вікон, тому що ви ніколи не знаєте, де такі reroutes може привести вас до.

Є можливість отримати перенаправлені на сторонні веб-сайти, які можуть містити інші загрози ще більшу небезпеку, ніж браузер викрадач. Якщо ви потрапляєте в пастку в викрадач, особистих відомостей може отримати під загрозу. Ви не хочете, щоб отримати дані, такі як, але не обмежуючись паролі, IP адреси, облікові дані банківського рахунку, номери кредитних карт і Логін повноваження щоб отримати скомпрометовані, зробити ви? Ми може привести вас корита нашу докладний набір інструкцій успішно видалити цей викрадач з вашого комп’ютера.

Видалення Search.privatesearchprotection.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Search.privatesearchprotection.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *