Видалити SEARCH.HYOURWEATHERINFO.COM (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити SEARCH.HYOURWEATHERINFO.COM. Це керівництво SEARCH.HYOURWEATHERINFO.COM видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

SEARCH.HYOURWEATHERINFO.COM рекламується як законний і корисний пошукової системи. Він повинен удосконалити його роботу, забезпечуючи безпечне і точні результати пошуку. Це звучить чудово, чи не так? Тільки, якщо це було правдою, якому вона не. SEARCH.HYOURWEATHERINFO.COM є, по суті, оманливі сайту. Це зловмисних, і ви повинні прийняти його зовнішній вигляд, як Попереджувальний знак. Після того, як ви помітили це, переконайтеся, що ваша машина більше не є інфекції безкоштовно. Це гавані кібер паразита. Викрадач браузера, а точніше і ви повинні прийняти негайні дії проти нього.

Викрадачі не роблять приємним орендарям. Вони неймовірно дратує настирливої та й небезпечно. Той, який ви застрягли з тут не виключення. Шкідника не буде взяти з собою нічого доброго. Навпаки. Він буде повністю зруйнувати ваш досвід перегляду. Тобто, якщо ви дозволите це, звичайно. Якщо проігнорувати це створює ризик, будуть успішними. Але якщо ви вжити заходів, ви зможете видалити його, перш ніж вона встигає завдати вам шкоди. Таким чином, не відкладайте. Як тільки ви усвідомлюєте, що у вас є викрадач у вашій системі, знайти, де вона ховається і видалити його негайно. Чим раніше пішло таке діло, тим краще.

Викрадач лежить на вашому обличчі. Після установки, він замінює попередній домашньої сторінки та пошукових системах з SEARCH.HYOURWEATHERINFO.COM сайту і кожного разу, коли ви йдете в мережі, ви змушені використовувати його. Як ми говорили, хоча, сторінка не є надійним і не повинно бути впевненим, що забезпечують Безпечний пошук результатів. Те, що він забезпечує є швидкий доступ до шкідливих програм. Більшість посилань, які ви бачите на екрані, шкідливих і призведе до хитромудрий сайтів. Якщо натиснути кнопку, ви тільки не ризикувати стає інфікованим більше зловмисне програмне забезпечення, але ви також допомогти шахраїв, які заробляють гроші. Абсолютно вірно! Вони використовують механізм pay-per-click отримати легкий прибуток за ваш рахунок. Ви стали їх спонсора. Кожен з ваших натисніть наповнює кишені. Не кажучи вже про знесеного роботи браузера. Веб-серфінг є не те, що раніше. Вона не є ні безпечно, не весело більше. Отримати перерваний викрадач на кожному кроці. Кожен раз, коли ви так набагато сенсорного браузерів, проблеми з’являються.

SEARCH.HYOURWEATHERINFO.COM сайт онлайн тінь, і ви не можете позбутися від нього незалежно від того, що ви робите. Крім того, викрадач постійно перенаправляє вас на підозрілі сторінки, які ймовірно brimming з інфекціями. І не забувайте незліченних рекламні оголошення, які охоплюють весь екран 24/ 7. Це кошмар. Ви не можете знайти те, що ви шукаєте. Ви не можете відвідати улюблених сайтів у світі. Ви не можете дивитися один відео не піддаючись. В принципі, не використовується ваш ПК зазвичай. Все це через nasty-викрадач. Не терпить його махінаціями. Не миритися з всі труднощі, які він кидає свій шлях. Натомість використовуйте наші керівництво видалення нижче і видалити його як можна швидше. Ви будете заробляти подяку вашого майбутнього самоврядування.

Як ви заразитися з цим? Викрадач може використовувати кілька тактик ввести вашу машину. Один з них, наприклад, є спам електронній пошті методом. Шкідниками, можливо, прибутку прикріплений до здавалося б законні повідомлень, які ви відкрили, не думаючи про можливі наслідки. Ще один сценарій, що паразита задані як підроблені програму або систему оновлення і встановив його не розуміючи, що є насправді. Він може також прибули розшарування з іншими програмами. Для запобігання інфекцій у майбутньому, завжди звернути пильну увагу на те, що ви натиснете на і те, що ви згодні. Вибрати пильність над недбалість і зберегти ваш комп’ютер безкоштовно інфекції.

Видалення SEARCH.HYOURWEATHERINFO.COM

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити SEARCH.HYOURWEATHERINFO.COM з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *