Видалити Search.htransitschedule.co (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Search.htransitschedule.co. Це керівництво Search.htransitschedule.co видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Search.htransitschedule.co зловмисних сторінки, і його побачити весь час, коли ви веб-серфінгу, поганий знак. Сайт вказує на те, що ваш комп’ютер більше не є інфекції безкоштовно. Це гавані інфекції. Браузер викрадач, щоб бути точним. Викрадачі є ідеальним поєднанням марно, дратує і небезпечно. Той, який ви застрягли з не диференціювати. Так не чекають, щоб бути корисними для вас. Він не буде. Це є небезпечними і повинні бути видалені з вашої системи. Якщо ви залишите це бути, це буде як і раніше викликають все більше і більше проблем, поки комп’ютер не може взяти їх більше і руйнує повністю.

Візьміть вигляд Search.htransitschedule.co як великі, попередження неонової вивіски і прислухатися до його. Після того, як сторінку бере на себе ваш браузер, переконайтеся, що викрадач вже у вашій системі. Почати шукати ховається місце і видалити його після відкриття. Не дають достатньо часу, щоб зруйнувати вашої діяльності в Інтернет, тому що це саме те, що вона може зробити. Діяти, поки не пізно. Чим раніше ви позбудетеся від це дратує паразита, тим краще для вас і благополуччя вашій системі.

Після того, як викрадач потрапляє, він відразу ж починає свою роботу. Це не втрачайте часу. По-перше, шкідниками замінюються на головній сторінці і пошукова система свій власний домен, який, як ми вже говорили, є дуже ненадійним. Вона не може бути довірено забезпечити Безпечний пошук результатів. Ви буде піддаватися впливу шкідливих посилання щодня. Деякі результати, які ви бачите можуть бути абсолютно безпечними, але немає ніякого способу говорить, які з них пошкоджено а які ні, якщо ви натиснете. Однак, якщо ви натиснете на невірних, можуть погіршити вашу ситуацію. Ви може отримати перенаправляється на загрозу сайт повний інших інфекцій і одним клацанням миші є більш ніж достатньо для вас, щоб запросити сказав шкідливих програм на борту.

Також, деякі результати, які ви бачите є шкідливі оголошення, навіть якщо вони не позначені як такі. Вони також приховати ризиків. І Найгірше те, що ви не можете уникнути будь-якого з них, тому що Search.htransitschedule.co є нової пошукової машини. Ви не можете зробити один хід онлайн без нього, і не можу повернути свій попередній двигун. Ваш браузер викрали і ви не мають контролю. Крім того приватного життя вже не приватних.

Шкідника запрограмований на шпигунів за тобою і контролювати кожен онлайн рух твого. Таким чином, він отримує доступ до особистих даних. Він навіть записує інформацію про них а потім надсилає їм, хто його створив. Ці хакерів є останній людей на землі, які повинні мати такий доступ. Вони будуть використовувати ваші дані для нічого, крім зловмисними намірами. Або, вони будуть продавати їх третім особам з сумнівних порядку денного. Так чи інакше, це скінчиться добре для вас, так що не давайте цим сценарієм розвертатися. Видалити викрадач якомога швидше. Зробити так вручну, скористайтеся нашим гідом видалення в кінці цієї статті.

Як ви застрягли з Search.htransitschedule.co викрадач? Викрадачі ще програм і, для того, щоб працювати, вони повинні бути належним чином інстальовано. Іншими словами, вони повинні вашого дозволу, і вони просять для нього. Однак, вони роблять так за допомогою tricky тактика, в іншому випадку вам буде заперечувати їх доступу. Ці tricky тактики включають спам-листи, freeware, пошкоджені сторінок, неперевірених торенти, шкідливі оголошення третіх сторін, підроблені програми оновлення, і т. д. Якщо ви не платите пильну увагу на те, що ви натиснете і те, що ви згодні, інфекцій введіть ваш ПК без тебе реалізації. Бути обережнішим. Те, що шахраї треба самому домогтися успіху є неуважність, поспіх і відволікання. Не допомогти їм з, надаючи тих.

Видалення Search.htransitschedule.co

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Search.htransitschedule.co з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *