Видалити Search.htrackyourpackages.co (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove Search.htrackyourpackages.co

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Search.htrackyourpackages.co. Це керівництво Search.htrackyourpackages.co видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Search.htrackyourpackages.co є пошук двигун і пакет tracker. Веб-сайт має поле пошуку, пару посилань барів і форми для відстеження пакет. Перший набір екранні кнопки розташований у вбудованих інструментів. Зв’язані сайти є Facebook, YouTube, Yahoo, Gmail і мої Новини дроту. Панелі інструментів також надає середньої уведення та посилання на під назвою WeatherMap Віджет погоди. Інші посилання рядку розташоване нижче основні уведення. Він надає швидкий доступ до однаковий набір веб-сайтів, а також Амазонки. Нижче наводиться форму для відслідковування пакунків. Зберегти себе оновлено подорож ваші посилки, можна ввести його номер відстеження в області. Зручне розташування Search.htrackyourpackages.co це відволікання. Домен є посередником для викрадач.

Підступні програма використовує веб-браузер для її зловмисних порядку денного. Він може проникнути в найбільш поширених перегляду клієнтів, у тому числі Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Safari і Опера. Одного разу всередині вашої системи, вона почне внесення несанкціонованих змін до внутрішніх настройок. Вашої домашньої сторінки та за замовчуванням пошукової системи буде змінено на Search.htrackyourpackages.co. Це зроблено, щоб дати викрадач можливість втручатися в результатах пошуку. Це додасть підтримуваних вміст на тлі законних результатів пошукових запитів. Власники shady інструмент Заробляйте гроші, щоб просувати третьої сторони платформи. Вони платять, залежно від кількості рекламні посилання, що користувачі натискають. Ця монетизації техніка називається pay-per-click система.

Крім зміни результатів пошуку, Search.htrackyourpackages.co викрадач генерує оголошень. Спливаючі вікна відображаються в різних форм і форматів, як банери, freebies, в тексті посилання, купон коробки, порівняння, інтерстиціального, перехідний, контекстні, плаваючі і у тексті оголошення. Викрадач намагається придбати зацікавленості користувачів шляхом надання спеціальних пропозицій угоду за високу якість товарів. Ви можете очікувати, щоб отримувати пропозиції для технологічні пристрої спорт передач, аксесуари, меблів, декоративних елементів, інвентарем, одяг, іграшки та багато інших предметів. Пропозиції могли б інтригу ви, але немає ніякої гарантії, що вони є надійним. Оголошення може переспрямування до небезпечних веб-сайтів і отримати вашій системі встановлено зловмисне програмне забезпечення.

Remove Search.htrackyourpackages.co
The Search.htrackyourpackages.co Virus

Люди за Search.htrackyourpackages.co вважали за краще відмовляються від відповідальності за проблеми безпеки з мотив, що вони діють як посередники для вмісту третіх сторін. Веб-сайт пов’язано з двома сутностями. Реєстрант позаду домену є Кайманових островів компанії під назвою Eightpoint технології, ТОВ Послуги веб-сайті представлена полярності технології, ТОВ, компанії, що базується в Лімасолі, Кіпр. Хоча оголошення очевидного питання, є прихована загроза пов’язані викрадач. Підпільні програма збирає інформацію про користувачів і продає його на darknet ринках. Дані можна отримати доступ включає в себе історію веб-перегляду, відстеження печиво, натискання клавіш, країна походження, поштовий індекс, обліковий запис електронної пошти, номер телефону, IP адреси, імена користувачів, паролі та фінансових облікові дані.

Є кілька способів зв’язатися з Search.htrackyourpackages.co викрадач. Перевага векторних комплектації. Таємне інструмент може робити ставку з іншої програми, як Піратська утиліту, freeware або shareware застосування. Завантажити клієнт буде пропонувати викрадач як бонус інструмент і включити його для установки за замовчуванням. Якщо не знайти опцію і зберегти налаштування, як вони, яке дасть затвердження, він повинен отримати доступ до вашої системи. Завжди беріть час, щоб прочитати умови програми ви додати до вашого комп’ютера. Йти для програми безпеки, стан якого ви впевнені, що про і дотримуватися підтвердив програмне забезпечення.

Іншим поширеним способом для поширення крадькома програмного забезпечення є спам-повідомлень. Search.htrackyourpackages.co викрадач може подорожувати приховано за вкладений файл. Людина за підроблені повідомлення буде пояснити, що доданій документ оповіщення на важливе питання. Він буде уявити собі як офіційний представник відповідної особи. Щоб зробити електронної пошти, які здаються справжнього, він можна скопіювати та вставити контакти відповідній організації в тілі листа. Щоб підтвердити, що певне повідомлення є надійним, перевірте який обліковий запис електронної пошти, надіслане з. Найбільш полегшені спосіб передачі Search.htrackyourpackages.co викрадач за допомогою drive-by завантаження. Це відбувається, коли користувач отримує доступ до веб-сайту пошкоджені або посилання. Ми радимо вам вибрати джерел з максимальною обережністю.

Видалення Search.htrackyourpackages.co

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити Search.htrackyourpackages.co з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Search.htrackyourpackages.co з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *