Видалити Search.bittsearch.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Search.bittsearch.com. Це керівництво Search.bittsearch.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Чи ви постійно перенаправляються Search.bittsearch.com на веб-сайті? Якщо ви робите, це означає, що ваш браузер був викрадений від дратівливих зловмисного програмного забезпечення. Браузер викрадачів, як відомо, замінити свою жертву головній сторінці, вкладки сторінок і нових кращим пошукову систему на користувача. Більше того, викрадачі здатні отримання інформації, наприклад, веб-історії, звички та пошукові запити.

Робиться це з однією метою-щоб мати можливість генерувати такого роду рекламного змісту, який користувач, швидше за все, натисніть на. Ось чому, якщо ви стали жертвою цього шкідливих програм, ви будете постійно отримуєте бомбардуванні дратівливих оголошень і спливаючих вікон, часто у вигляді ексклюзивні продажів і пропозиції, спеціальних угод і купони, блимає повідомлень, підроблені оновлень тощо. Мета полягає у створенні доходу PPC (оплата за клік).

У більшості випадків викрадачів отримати поширюється через запитів підроблені оновлення та програмне забезпечення в комплекті. З метою запобігання майбутніх викрадач інфекції, користувачі повинні бути обережні в будь-який час, коли вони знаходяться в Інтернеті. Коли потрібно встановлювати програмне забезпечення, яке ви завантажили з Інтернету, розумні речі робити було б зупинити свій вибір на Custom/ розширений режим майстра інсталяції. Це дасть вам контролю над змістом пакетів програмного забезпечення.

Якщо ви бачите будь-які підозрілі програми або програми, які ви вважаєте, непотрібних або ніколи не призначені для завантаження в першу чергу, все, що вам потрібно зробити це, просто зняти вибір зі списку. Крім того, ми консультуємо наших читачів, щоб отримати їх оновлення програмного забезпечення з ліцензованим і надійних джерел. Чи не просто сліпо довіри випадкових спливаюче, яка закликає вас дотримуватися shady оновлення посилання.

Хоча браузер викрадачів не вважаються дуже небезпечно, вони не є нешкідливим. Вони можна переспрямовувати ви підроблені або небезпечних веб-сайти, які можуть прагнути до відкриття бекдори хакерами. Маючи таких шкідливих паразитів на вашому комп’ютері не є те, що ви хочете. Тому ми рекомендуємо його негайного видалення! Якщо ви дозволите це бродять по на вашому комп’ютері, ви покласти конфіденційності та веб-безпеки в небезпеці.

Часті оголошень і спливаючих вікон, що наповнить вашу екран буде найменших ваших проблем. Якщо ви не хочете цінну інформацію, як паролі, IP-адреси, банківські рахунки, номерів кредитних карток тощо потрапити в руки кібер-злочинець, вам потрібно буде вилучити цей викрадач як можна швидше! Ми можемо допомогти вам з цим завданням. Все, що вам потрібно зробити це, дотримуйтеся інструкцій нижче.

Видалення Search.bittsearch.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Search.bittsearch.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *