Видалити S.zlsite.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove S.zlsite.com

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити S.zlsite.com. Це керівництво S.zlsite.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Нещодавно ваш браузер почав вести себе дивно? Домашню сторінку і привілейованих пошукової системи були замінені на користувацьких сторінка з іменем S.zlsite.com? Якщо відповіді на ці питання позитивний, у нас є деякі погані новини для вас. Схоже, що ПК була захоплена викрадач неприємні браузера. Це дратує паразита має право змінювати будь-які настройки в вашому браузері, що вважає за потрібне зі зловмисними намірами. Більш того, це буде можливість встановити різні shady розширень, додаткові компоненти та панелі інструментів, без спочатку шукає свій дозвіл.

Частіше за все користувач навіть не усвідомлювати існування такі додатки, поки не стало надто пізно. Основна місія викрадач полягає в атаку жертви з як багато реклами, наскільки це можливо. Звичайно, не тільки будь-який реклами. Вони повинні бути спеціально орієнтовані, їх відображення привабливими для користувача. Для того, щоб переконатися, що вони як заманливо, як це можливо, кібер шкідників буде вкрасти будь-який web даних його можна знайти, як історії браузера і звички, а також пошукових запитів, щоб краще налаштувати просувний вмісту відповідно. Такі заходи будуть гарантувати прибуток PPC (оплата за клік) для хакерів і рекламні сторінки.

Remove S.zlsite.com
The S.zlsite.com Virus

Найбільш поширеним засобом для викрадач розподілу включають спаму електронної пошти і вкладень, вільне програмне забезпечення розшарування, торренти, сумнівні посилання та оголошення, запитів підроблені оновлення і багато іншого. Спам, часто, де шкідливих програм ховається в. Нічого не підозрюють користувачів буде натиснути на такі листи не давши йому другий думки. Більшість спам містить вкладення. Відкривши їх, буде надавати зловмисниками доступ до ПК. І ще, ви не будете знати, що ви зробили. Тому краще, щоб триматися подалі від спам взагалі. Особливо, якщо вони містять вкладення або виконувані файли.

Якщо з’явиться спливаюче, яка закликає вас, щоб оновити програму на вашому комп’ютері, натиснувши на сумнівних посилання, не дозволяйте йому обдурити вас! Це не як слід оновлювати програмне забезпечення. Замість цього, покладатися на ліцензію і офіційні джерела.

Браузер викрадачів, як відомо, обмежити їх атаки, щоб тільки браузерів. Це причина, чому більшість користувачів не вважають викрадачів бути реальним вірусів. Тому що вони не нападають весь комп’ютер системи як троянський кінь, або вимагачів б. Однак, це не означає, що варто недооцінювати силу, яка володіє викрадач. Ви бачите, цей паразит здатний більше робити серйозні збитки.

Повільний інтернет з’єднання, повільний мінімізації та максимізації вікна веб-переглядача, часті app аварій і відстаючих просто деякі симптоми інфекції викрадач браузера. Для того, щоб відновити контроль над вашого браузера і повернутися до безпечних і безкоштовне онлайн досвід, потрібно видалити цей кібер загрози як можна швидше. Не тинятися поблизу, щоб дізнатися, що цей шкідливих програм здатні. Вам не сподобається. Замість цього, дотримуйтеся інструкцій нижче і позбутися цього помилкових викрадач раз і назавжди.

Видалення S.zlsite.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити S.zlsite.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *