Видалити Rompilsy.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Rompilsy.com. Це керівництво Rompilsy.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Rompilsy.com сайт асоціюється з кібер-інфекцією. Це рекламне паразита, точніше. Побачивши це та оголошення, наданий це дуже поганий ознака. Це означає, що ваша машина вже інфіковані. За реклами має з’їхав у вашій системі і дисплея Rompilsy.com — його спосіб виявлення себе до вас. Негайно вжити заходів проти шкідниками. Хоча рекламного по твори вважаються набагато менш шкідливими і відносно легко вирішувати, вони ще може і буде завдати вам шкоди.

Кожен паразита в кінцевому підсумку отримує з-під контролю. Це рекламне включені. Чим довше він залишається у вашій системі, більше проблем, вона буде викликати. Майте на увазі, що ці проблеми можуть почати як незначні і незначні, але вони будуть тримати на занурення паль вгору і рости в тяжкості з кожним днем. Зробіть собі ласку а видаліть за реклами як можна швидше. Все це є завдати вам головного болю і unpleasantries. Не Тримайте його. Це як і раніше йдеться про інфекції і немає місця для його на вашій машині. Не ігноруйте вона піддає вас ризиків. Знайти, де вона ховається і не соромтеся, щоб видалити його назавжди. Вашого майбутнього самоврядування будуть вдячні.

За реклами робить безлад веб-перегляду. Вона є підтримкою реклами програми. Це означає, що для того, щоб продовжити своє існування, щоб генерувати оголошень. І він робить. Але проблема в тому, що кожен, хто готовий витратити гроші можуть використовувати свої послуги. За реклами має не деяким контролюючим механізм. Перевіряє, чи ні своїм користувачам не те, що вони рекламують. Зайве говорити, хакери скористатися що. Вони використовують на adware, отримати pay-per-click доходів і розповсюдження шкідливого вмісту в Інтернеті. Ось чому більшість реклами, посилання та сторінок ви змушені бачити з-за реклами, є зловмисним. Якщо клацнути, платять хакерів. Якщо ви отримуєте Перенаправлено, хакери ще краще платять. Ви в основному стає своїм спонсором і допомагаючи їм розширити свій бізнес. В той же час ви також є піддаючи себе ризики. Якщо вам трапиться натисніть на пошкоджених оголошення (дуже багато з них), ви отримаєте більше інфекцій на борту.

Рекламу або призвести до шкідливого сторінки, повний інфекцій, або вони приховують інфекцій, себе. Так чи інакше, одним клацанням миші є все, що потрібно для вас, щоб погіршити ситуацію, запрошуючи більше шкідників на комп’ютері вже неефективні. Ваша машина бореться достатньо завдяки цьому одне adware. Її швидкість сповільнюється до швидкості равлики. Він виходить з ладу часто. Ваш браузер заморозити. Вашої діяльності в Інтернет ефективно зруйновані, як ви страждаєте постійної вторгнень. Навіть підключення до Інтернету може стати unstable. Уявіть собі, що станеться, якщо ви заразитися більше паразитів. Ваш комп’ютер не зможе утримати занадто довго і буде ламатися повністю. Не дозволяйте цього сценарію розвертатися і діяти, поки не занадто пізно. Скористайтеся нашим гідом видалення нижче і очистити вашу систему боротьби зі шкідниками. Чим швидше, тим краще.

Як увійти в adware? Ви не будете люблять відповідати, але той, хто впускають шкідниками. Він не може отримати без вашого дозволу і очевидно, в якийсь момент ви дали його і тепер ви навіть не пам’ятаю, відтак. Це тому, що за реклами обманом, ви і ви були занадто відволікатися, щоб помітити. Ці інфекції звернутися до стара, але золото засоби інфільтрації обдурити вас. Як, наприклад, freeware розшарування, підроблені оновлень, пошкоджені сторінок, посилання, і т. д. Якщо ви хочете зберегти ваш комп’ютер в безпеці, бути більш обережним те, що ви натиснете на і які сторінки ви відвідати. Перед читанням те, що це таке, що ви кажете, так, щоб не сказати “Так”. Зробити вашу належної обачності. Якщо не захистити свій комп’ютер, переконайтеся, що ніхто не інше буде або.

Видалення Rompilsy.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Тип msconfigі натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Rompilsy.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *