Видалити Relosoun.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Зовнішній вигляд Relosoun.com сайт приносить разом з себе деякі дуже поганою новиною. Якщо ви бачите цю сторінку, це означає, що комп ‘ ютер проник неприємні adware паразита. Одного разу він отримує доступ до вашого комп’ютера, це шкідливе програмне забезпечення буде робити все, перетворити ваш браузер на відображенні оголошення інструменти. Щоб переконатися, що згенерований зміст буде настільки привабливі, щоб користувач якомога, кібер шкідників контролювати його жертвою онлайн діяльності і збирати будь-які дані веб-перегляду та релевантні результати пошуку.

Завдяки цю інформацію на рекламне зможете налаштувати реклами, тому вони, швидше за все, щоб отримати клацання на. Основна мета цей паразит є створення доходів через схему pay-per-click. Звичайно, підвищити свої шанси на успіх, навіть більше, кількість оголошень, буде зростати з кожним днем. Це призведе до всіляких неприємностей для користувача. Adware, діяльність є дуже руйнівним для браузера, так що незабаром ви позбутися це дратує adware, тим краще!

Рекламне ПЗ часто знаходяться позаду спам-повідомлень, підроблені оновлення повідомлень, вкладення електронної пошти, freeware, torrent файли, а також сумнівного оголошення. Ви повинні знати, що цей паразит не знайшов свій шлях на комп’ютері на своїй власній. Вона не може зламати ваш ПК. Для того, щоб вторгнутися, він потрібен ваш дозвіл. Але як це вийшло? Ну, ми не говорите ви свідомо дав дозвіл на небезпечні рекламні програми для доступу до вашого комп’ютера.

Як правило, що буває, що користувачі теж недбалості і вибрати для швидкого встановлення, коли мова йде про встановлення програмного забезпечення, тільки для того, щоб заощадити час. Це велика помилка. Ви бачите, в поспіху, ви будете в змозі помітити, якщо є будь-якого додаткового програмного забезпечення в комплект завантаження і будь-який бонусні програми і додатків, які приховані від вас буде отримати автоматично встановлений. Ось як зловмисні програми часто підбирається на своїх жертв. Щоб переконатися, що цього не станеться, вам потрібно вибрати Custom або розширений режим майстра інсталяції. Тим самим, ви можете легко помітити будь-який додатковий установок і вибрати, щоб зняти виділення з них, тому вони не інсталюються на комп ‘ ютері.

Рекламне ПЗ має потенціал, повністю пошкодження будь-якого браузера, у вас є на вашому комп’ютері – Firefox, Chrome, Safari, Opera, краю, Explorer-немає веб-браузер не застрахована від його атаку. На яскравій стороні, ви повинні знати, що рекламне обмежує її атаки веб постачальникам тільки. Він не буде заразити ваш комп’ютер системи, не хвилюйтеся. Це не виступає як троянський кінь. Однак, не піти переоцінити силу цього рекламного програмного забезпечення.

За продовження його перебування на вашій машині cyber, ви знайдете що ваш інтернет-швидкість знизилася, веб-переглядач є постійно збоїв, а також відстає. Рано пізніше, через велику кількість інтрузивні оголошень, додаток буде зупинити реагує зовсім, що робить його неможливо використовувати його. І це ще не все. Adware ставить особисту або фінансову інформацію на ризик. Такі цінні дані можна легко потрапити до рук хакерів, які прагнуть поділитися цією інформацією з іншими третіми сторонами для отримання прибутку. Якщо ви хочете, щоб уникнути неприємностей, яка поставляється з Relosoun.com adware, ви повинні видалити цей паразит з ПК як можна швидше!

Видалення Relosoun.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити Relosoun.com з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Relosoun.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *