Видалити Realnewshour.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Існування Realnewshour.com веб-сайту, веб-переглядачі є поганий знак. Знак, що паразита з adware сім’ї в даний час проживає на вашому комп’ютері. Цей зловмисні програми несе відповідальність за велику кількість інтрузивні оголошень, які відображаються на екрані на щоденній основі. Паразита запрограмований для зараження будь-який браузер на вашому комп’ютері і перетворити їх на відображенні оголошення інструменти. З кожним днем кількість оголошень збільшиться, що ускладнює для веб-браузера, щоб не відставати, в результаті чого його повільно і бідних продуктивності.

Крім того, рекламне програмне забезпечення є загальна пролом в вашої конфіденційності в Інтернеті. Цей неприємні шкідників можна отримати доступ до ваших даних web і вкрасти історії веб-перегляду, звички і результатів пошуку. З цією інформацією паразита зможете налаштувати на рекламу, так що вони є більш привабливими для користувача і тому більш імовірно, щоб отримати клацання на. За кожен клік, що користувач робить на оголошення платять за реклами.

На щастя, Realnewshour.com adware не може зламати свій шлях на вашому комп’ютері. Який означає, що єдиний шлях для того, щоб отримати доступ, якщо ви надасте йому. Але цей паразит підлий і використовує велика хитрість, щоб дозволити йому на пристрої, не підозрюючи про це. Це може статися, якщо ви відкриваєте заражених спам-листи, особливо якщо вони містять вкладення або виконувані файли.

Так, це найкраще, щоб триматися подалі від будь-яких спам або підозрілих повідомлень, які стверджують, що повинні бути відправлені від офіційного компаній. У таких випадках ми дуже рекомендую перевірити Якщо повідомлення відповідає той, який зазначено в їх офіційних компанії. Якщо немає не матчу, вам потрібно негайно видалити цей лист, як швидше надсиланням, шахраї, які спрямовані на заразити ваш комп’ютер з зловмисного програмного забезпечення. Інші способи для рекламного розповсюдитися є підроблені оновлення, freeware, torrent файли, shady посилання та оголошень, т. д.

рекламне та здібності, не слід недооцінювати. Незважаючи на те, що багато користувачів не вважають adware бути реальним вірус, так як він обмежує її атаки тільки браузерів, що не робить паразита нешкідливі. Навпаки, вона в змозі завдати серйозної шкоди ваш браузер з точки він не в змозі працювати взагалі. Більше того, рекламне програмне забезпечення може поставити під загрозу особисту або фінансову інформацію.

Конфіденційні дані, такі як, але не обмежуючись паролі Логін ID, IP-адреси, банківські облікові дані облікового запису, номери кредитних карток тощо можуть легко потрапити в руки злочинців, які не соромтеся використовувати можливість захистити інформацію продати його до одного люди. Тільки так ви можете захистити вашу конфіденційність і убезпечити вашу присутність в Інтернеті є видалити цей паразит неприємні adware з вашого ПК. Чим довше ви продовжити його перебування більше збитків, він буде мати можливість робити. Якщо ви не впевнені, як позбутися цього помилкових, ви можете слідувати нашим докладні інструкції нижче.

Видалення Realnewshour.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Realnewshour.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *