Видалити Pusherism.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Браузер викрадачів здатні приймати повний контроль над будь-який браузер на вашому пристрої. Вони можуть встановити shady розширенням і програмам працювати у вашому браузері, а також змінити домашню сторінку, вкладки сторінок і нових навіть пошукової системи. Pusherism.com перенаправляє є свідчення того, що комп’ютер проник таких шкідливого програмного забезпечення. Після того, як паразит захоплює ваш браузер, він буде змінити його настройки на свою користь.

Незабаром після вторгнення вона почне генерувати кілька нав’язливим оголошень в різних формах. Спливаючі вікна, у тексті акції, банери і блимає повідомлення попереджень покриє ваш екран, незалежно від того, який сайт ви відвідуєте. Але ось річ. Викрадачі не запрограмована для перевірки сторінок, вони будуть відображатися. Це, як кажуть, можна натрапити на підозрілі або навіть у небезпечне сторонні веб-сайти що може зашкодити вашому комп’ютеру. Таким чином, перш ніж натиснути на оголошення ексклюзивну угоду, подумайте двічі і прийняти рішення про його надійним просування по службі.

Браузер викрадачів часто поширюються через ненадійні оголошення та посилання, torrent файли та програмного забезпечення. Вони також можуть проникнути на вашому комп’ютері через спам-повідомлень і вкладень або запитів підроблені оновлення. Що вони не можуть зробити, однак, є hack свій шлях ваш ПК поодинці. Вони потребують допомоги. З повагою, щоб бути точним. Тільки ви можете дозволити їм проникнути ваш пристрій. У більшості випадків ви не звертають уваги на їх вторгнення.

Хакери покладатися на недбалість, зробить вас потрапляють в їх пастки. Не будемо наївними. Зверніть особливу увагу на те, що ви робите онлайн. Ви ніколи не знаєте, що небезпеки криються може на Інтернет. Не сліпо довіряють випадкових оновлення виринаюче вікно. Натомість отримати оновлення програмного забезпечення з офіційного і ліцензованих джерел. Коли це можливо, переконайтеся, що вибрати додаткові параметри або користувацький тип установки, так що прихованого вмісту можуть стати видимими для вас, щоб зняти з неї виділення.

Не робіть помилку, недооцінки сили браузер викрадач. Цей паразит дуже небезпечно і може завдати серйозної шкоди вашому веб-переглядачі. Як тільки зловмисні програми отримує встановлений на вашому пристрої, ви помітите, раптом зменшиться загальну продуктивність веб-браузерів. Мало того, що ці програми аварійно завершити роботу заморозити часто, але вони стануть ліниві, що ви будете в змозі зробити будь-яку роботу нормально.

Крім того, існування викрадач на ПК означає, що особисту або фінансову інформацію в небезпеці бути скомпрометована. Не дозволити хакерам отримати такої конфіденційної інформації! Видалити Pusherism.com викрадач і врятувати себе від цього пекельних досвід! Ваша єдина надія повернутися до нормального життя, вільну від реклами і безпечного перегляду є видалення цього викрадач неприємні браузера.

Видалення Pusherism.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Pusherism.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *