Видалити PUP.Optional.Trovi.A Virus | Оновлено

PUP

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити PUP.Optional.Trovi.A Virus. Це керівництво PUP.Optional.Trovi.A Virus видалення працює на всіх версіях Windows.

ЦУЦЕНЯ. Optional.Trovi.A є програму, створену зловмисниками. Категорія як потенційно небажаних програм (PUP), це не повноцінного вірус. Однак, це виставку багато зловмисних риси. Будучи заражаються це це погано. Дуже погано. І з огляду на те, що ви зараз читаєте цю статтю, ми думаємо, можна з упевненістю припустити, що ви дійсно інфікований. Не панікуйте! ЩЕНЯ нескладно відносно вирішувати. Особливо з правильний набір інструкцій вас не повинно виникнути проблем позбавлятися від його повністю. Однак, ви повинні діяти оперативно. Час не є вашим другом.

Довше цуценя. Optional.Trovi.A залишається на борту, більше проблем і це викликає головний біль. Ці проблеми також буде рости в тяжкості з кожним днем. Залишаючи ЩЕНЯ працювати на вашій системі, в основному дорівнює його пошкодити вам деякі безвідкличний. Чому б ви це зробили? ЩЕНЯ приносить з собою нічого, крім розчарування і питань. Не буде тобі знадобиться будь-яким способом. Це не те, що він був створений. Таким чином, не очікуємо, щоб удосконалити його роботу. Він не буде. По суті, це буде погіршують її. Ось чому невідкладні заходи мають вирішальне значення. Знайти PUP. Optional.Trovi.A і видалити його, перш ніж вона має шанс, щоб розкрити свій потенціал.

Після успішної установки дитя. Optional.Trovi.A починає робити безлад. Величезний безлад, щоб бути точним. Це ефективно знищує перегляду веб-сторінки. Як? Вона вносить зміни в настройках браузера без вашого дозволу. У вас немає навіть обізнані з кадрових змінах переважно, які він реалізовує. Він також замінює вашу домашню сторінку та пошукової системи, і ви не здатні міняти їх назад. Ви також отримаєте перенаправлені на підозрілі дивлячись сторінки кожен раз, коли ви так багато, як дотик, один з раніше надійний браузерів. ЩЕНЯ вирішує, які сторінки ви відвідуєте, і немає нічого, що ви можете з цим зробити. Інфіковані всі браузери, і навіть, якщо ви встановите нову, він заразиться як добре. Існує більше, хоча.

ЩЕНЯ є підтримкою реклами. Це означає, що вона генерує pay-per-click дохід за це власники бомбардують ви з купою рекламні оголошення та обманюючи вас в натиснувши на них. Так, ви стати спонсором хакерів. Ваші кліки набити кишені. Що таке ще гірше, натиснувши ви також ризиком погіршення ситуації, завантаживши більше шкідників. Спонсорувати оголошення, і більшість з них доставити інфекцій. Один клік є все, що потрібно для вас запросити більш шкідливі програми на комп’ютері вже інфіковані.

Крім того, ви повинні знати, що уникаючи оголошення можуть працювати на деякий час, але це тимчасово. Ролики, стають все більш і більш, як час проходить. Вони ростуть в цифрах, поки вона не стане неможливо уникнути їх більше. Рано чи пізно ви будете натисніть кнопку, і тоді не буде немає шляху назад. Єдиний спосіб позбутися від них, а також станом на перенаправлення та інші вторгнень є позбутися PUP. Optional.Trovi.A взагалі. Раз пішло таке діло, все буде повернутися до нормального життя. Таким чином, не вагайтесь, але використовувати наші керівництво видалення нижче і чистити комп’ютер для хорошого.

Як дитя,. Optional.Trovi.A увійти? ЩЕНЯ ймовірно прибув зв’язані з іншою програмою. Це дуже поширений метод. І дуже ефективні теж. Це тому, що користувачі, як правило, кинути застереження у вітер, потім інсталюючи програми. Це помилка. Якщо ви хочете захистити ваш комп’ютер, ви повинні бути більш пильними та обережними і не в поспіху. Ви повинні вибрати розширений установки майстра. На відміну від те, що ви можете думати це не підходить для фахівців у сфері ІТ тільки. Додаткові параметри дають змогу бачити кожен додатково додається app пакетів і зняти з неї виділення до закінчення установки. Робити це. Такі “бонуси” – зазвичай зловмисних, і вам не потрібно їх на борту. Витратьте час і зберегти ваш комп’ютер чистий. Мало додатковий час і увагу у формулах.

Видалення PUP.Optional.Trovi.A Virus

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити PUP.Optional.Trovi.A Virus з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *