Видалити PUP.Optional.Ask Virus | Оновлено

PUP

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити PUP.Optional.Ask Virus. Це керівництво PUP.Optional.Ask Virus видалення працює на всіх версіях Windows.

Як ви можете бачити його ім’ям, цуценя. Optional.Ask є ЩЕНЯ. Це скорочення розшифровується як потенційно небажані програми. Іншими словами, ви застрягли з інфекції. ЦУЦЕНЯ. Optional.Ask є дійсно небажаних. Це насправді інструментів, яка з’являється на ваш браузер, після установки, але це не корисно. Не всі means. ЩЕНЯ ніколи не повинно було бути корисними для вас. Він був створений хакерами зі зловмисних програм. Таким чином, не думаю, що навіть на секунду, що дитя. Optional.Ask буде поліпшення вашої діяльності в Інтернет в будь-якому випадку. Він не буде. Це буде загибель їх. Якщо ви його зупините, звичайно.

Вам пощастило, щоб мати справу з одним відносно легко видалити паразитів. Якщо ви діяти оперативно, ви не будете мати проблем як позбутися від шкідників. Але вжити негайних заходів має вирішальне значення. ДИТЯ, тим більше часу. Optional.Ask проводить у вашій системі, більш зручними він отримує. Він буде кидати більше і більше питань свій шлях з кожним днем. Зробіть собі ласку і видалити його, перш ніж він йде з-під контролю. Тому що це буде, рано чи пізно. Якщо ви дозволите, що сталося, видалення не буде так-то просто. Вирізати на шкідників перебування короткий. Якщо ви цього не зробите, ви прийдете до шкодувати про це. Затримки призвести до безвідкличний пошкодження.

Як ми вже говорили PUP. Optional.Ask з’являється у вигляді панелі інструментів на вашому веб-переглядачі. Завдяки цій панелі інструментів ви постійно бомбардуванні з тонни дратує рекламних роликів. Шахраї використовують ці оголошення, щоб отримати pay-per-click доходів. Вони також використовують вас своїм спонсором. Кожного разу, коли користувач натискає оголошення, породжених PUP. Optional.Ask, хакери заробляють гроші. А ще краще платять за кожен shady сторінки ви перенаправляються до. І ви отримаєте набагато перенаправлені. Не можна сказати, весь час. З цуценя. Optional.Ask контроль ваш браузер, ви страждаєте постійної вторгнень. Браузер в світі вже минула. Тепер ви навіть не вдалося відкрити ваш браузер без купу оголошень, йдуть до тебе. Уникайте цих рекламних роликів, а також сторінки, які необхідно відвідати будь-яку ціну. Вони не тільки допоможе розбагатіти шахраїв, але вони також приховати ризиків.

Якщо вам трапиться натискання оголошення неправильно link/ (більшість з них пошкоджені), ви погіршують ситуацію. Ти завжди одного кліка від шкідливих програм. Ви хочете, щоб заразити ваш комп’ютер ще більше? Це вже бореться через PUP. Optional.Ask. Уявіть собі, що станеться, якщо ви завантажили більше шкідників. Він не буде задовго до вашої машини дає і руйнує повністю. Не приймати що ризик. Видалити PUP. Optional.Ask. ви нічого не втрачаєте, видаляючи його. Насправді, ви придбаєте багато. Не соромтеся і використовувати наші керівництво видалення нижче. Це допоможе вам очистити вашу машину в кілька простих кроків.

Як ЩЕНЯ ввести ваш комп’ютер? Дивно, ви Нехай це. Програма просили ваше підтвердження і ви, будучи всіх відволікатися і неуважний, дав йому не думаючи про це. Ви повинні приділяти більше уваги на те, що ви дати зелене світло. ЦУЦЕНЯ. Optional.Ask використовує прийоми, щоб отримати ваше дозвіл. Вона подорожує, зв’язані з іншими програмами, і під час інсталяції цих програм, ви отримаєте цуценя. Optional.Ask як s “бонус”. Існує спосіб, щоб цьому запобігти.

Наступного разу, коли ви встановлюєте програмне забезпечення, просто вибрати власні параметри майстра інсталяції замість основні з них. Вони більше часу, але ви можете бачити всі додаткові послуги у пакетах, які намагаєтеся ввести ваш комп’ютер. Ви в змозі вимкніть їх, що ви повинні. Ці додатково додається програми не є надійними. Не перевірено. Як правило вони є зловмисним. Не дати вашої згоди так, злегка. Вибрати обережність над недбалість і захисту вашого комп’ютера.

Видалення PUP.Optional.Ask Virus

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити PUP.Optional.Ask Virus з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *