Видалити Protectedsearches.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove Protectedsearches.com

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Protectedsearches.com. Це керівництво Protectedsearches.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Protectedsearches.com сайт є явною ознакою того, що перегляду присутність не захищений. Це означає, що ваш браузер була захоплена nasty-викрадач. Цей паразит несе відповідальність за величезну кількість реклами і спливаючих вікон, які атакують ваш екран, кожен раз, коли ви йдете в Інтернеті. Більше того, такий вміст оголошення буде спеціально розроблені з’являтися привабливим для користувачів, налаштувавши його відповідно до вже отримані дані як перегляду історії і пошукових запитів. Шкідливе програмне забезпечення робить, щоб підняти його шанси створення дохід за рахунок pay-per-click схеми.

Браузер викрадач здібностей не зупинятися на досягнутому. Вони також можуть змінювати будь-які настройки браузера, вони вважають за потрібне. Він є загальним для них, щоб замінити домашню сторінку, нові вкладки сторінок і кращим пошукову систему на користувача. У цьому випадку, це Protectedsearches.com веб-сайту. Оголошення, що генеруються цим викрадач може мати “Працює на Protectedsearches.com” або “Реклама від Protectedsearches.com” caption. Збереження таких шкідливих програм на вашому комп’ютері принесе вам нічого, крім неприємностей. Що є чому ви не повинні витрачати час і приступити до негайного видалення, перш ніж він здатний серйозно пошкодити комп’ютер.

Remove Protectedsearches.com
The Protectedsearches.com Virus

Викрадачі найбільш часто поширюються через спам електронної пошти і вкладень, програмного забезпечення, підроблені updater, інфікованих оголошення та посилання, потокові файли, і т. д. Важливо, щоб бути старанним при онлайн і платити пильну увагу на те, що ви погоджуєтеся на. Ніколи не пік в клацнувши по кнопці ‘Далі’. Переконайтеся, що ви читали кожен фрагмент тексту, перш ніж натиснути на “Згоден”. Пропуск умови є також помилкою. Обачність є ключовим чинником. Якщо час недбалості і довіряти сліпо кожен Pop-Up ви бачите на екрані, ви ризикуєте, поклавши безпеку та конфіденційність в небезпеці. Частіше, ніж ні оголошення, що виглядає дуже добре, щоб бути правдою, виявитися підробкою. Якщо ви клацніть на них, ви ризикуєте, отримання перенаправляється на сумнівні або навіть у небезпечне сайт третьої сторони, які прагнуть отримати доступ до вашої особистої інформації.

Хоча браузер викрадачів обмежити їх атаки, щоб браузери лише, що означає, що вони нешкідливі. Ця загроза оголошення генеруючої здатна більш ніж повороту навігації в пекельних досвід. Чим більше часу ви Нехай це безкоштовно roam, тим більше оголошень це буде здатний виробляти, який неуникно призведе у вашому браузері, отримання перевантажені з рекламою. Рано чи пізно, він почне аварії і заморозити, підключення до Інтернету буде отримати повільніше, ніж раніше. У якийсь момент браузер перестануть працювати повністю. Маючи браузер викрадач інфекції і неробства, щоб видалити його з комп’ютера може поставити під загрозу безпеку та конфіденційність онлайн.

Особисту інформацію, як Ідентифікатор входу, паролі, адреси IP або фінансових даних, таких як номери кредитних карт і облікові дані банківського рахунку можна легко потрапити до рук кібер-злочинці, які прагнуть таку цінну інформацію, так що вони можуть поділитися ним з іншими третіми сторонами для отримання прибутку. Якщо ви хочете, щоб повернутися до безпечних і безкоштовне досвід перегляду, потрібно видалити цей неприємний браузер викрадач з комп’ютера, перед тим, як він має шанс робити серйозні збитки.

Видалення Protectedsearches.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Protectedsearches.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *