Видалити Prizemediayou.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Prizemediayou.com. Це керівництво Prizemediayou.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Ви недавно почав отримувати засипані незліченних інтрузивні реклами в хованки джерело цю поведінку незвичайне браузер? Велика кількість підозрілі дивлячись оголошень і спливаючих вікон, а також несанкціонованого зміни в настройках браузера, є ознаками браузер викрадач інфільтрації. Prizemediayou.com перенаправлення є ще один симптом цієї дратує шкідливої інфекції.

Викрадачі здатні багато зловмисних вчинки. Одним з них є їх здатність вкрасти будь-яку інформацію вони знайдуть цінного, як паролів, номери кредитних карток, IP-адреси, Ідентифікатор входу, історію веб-перегляду та пошукові запити тощо. Викрадачі можна змінити настройки браузера з легкістю, а також встановити неприємні панелі інструментів, додаткові компоненти або розширення, які здавалося б буде корисно, коли насправді, вони існують тільки, щоб допомогти викрадач свою місію. Вміст згенерований реклами, виявляється дуже вигідним для обох розробники позаду цей браузер викрадач та підвищено сторінок.

Як ви заразитися з кібер паразита це дратує? Ну, є багато способів для викрадач проникнути ваш браузер. Найбільш поширеним засобом поширення включають програмне забезпечення комплектації, підроблені запитів оновлення, сумнівні посилання та оголошень, спам, і т. д. Якщо вам трапиться отримувати підозріле повідомлення від невідомих відправника, ми радимо Вам не відкрити його. Частіше за все спам-лист містить шкідливе програмне забезпечення, які легко можуть заразити ваш комп’ютер після його відкриття.

Ви також повинні бути обережні, коли ви отримуєте повідомлення електронної пошти від компаній, які стверджують, що eBay, PayPal, Amazon, і т. д. Дізнайтеся, як відрізнити від підроблені відправник реальну. Деякі користувачі стати жертвою хакерів, відкривши повідомлення електронної пошти з привабливим титулів, часто на увазі банківських рахунків. Інша справа, ми рекомендуємо нашим читачам, щоб зробити, для того, щоб уникнути потенційних атак шкідливих програм, це зупинити свій вибір на Custom або додаткові параметри встановлення, замість того, щоб швидко з них.

Перш ніж ви отримаєте інфаркт, дуже важливо відзначити, що браузер викрадачів не вважаються реальні вірусів. Це тому, що вони атакують ваш лише у браузері, не вся система ПК. Однак, це не означає, що вони не шкідливі. Ви отримаєте не спрацьовувань від її перебування на вашому комп’ютері. Ви бачите, чим довше ви Нехай бродять вільних, тим гірше буде отримати наслідки. У якийсь момент ваш браузер почне аварії або заморозити, тому що він не буде в змозі наздогнати всі оголошення, які будуть тримати з’являтися. Рано чи пізно вона буде зависати, і ви не зможете робити будь-яку роботу у вашому браузері.

Крім того, небезпека ховається за згенерований реклами, а також. Натиснувши на них, є шанс, що ви могли б перенаправляються до заражених сайтів, які прагнути завдати шкоди вашому ПК. Якщо ви тримати цей паразит зловмисних на комп ‘ ютері, нічого не видалити його Інтернет конфіденційності та безпеки будуть відсутні. Ми настійно рекомендуємо, що ви будете слідувати нашим докладні інструкції нижче, для того, щоб позбутися від цього браузера викрадач, поки не стало надто пізно!

Видалення Prizemediayou.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити Prizemediayou.com з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Prizemediayou.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *