Видалити Performanceonclick.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Шкідливих програм дослідники повідомити, що існування Performanceonclick.com сайт ознакою цього рекламного вдалося проникнути на вашому комп’ютері. Цей паразит зловмисних несе відповідальність за кілька оголошень, що повінь екрана, незалежно від того, який сайт ви відвідуєте. Спливаючі вікна, у тексті, прапори, блимає повідомлення попереджень-немає порятунку від такого просувний змісту, незалежно від того, скільки разів ви натискаєте на значок “x” кнопку Закрити їх. Вони будуть просто тримати з’являтися, що робить веб-перегляду пекло життя. Але це ще все.

Невдовзі ви помітите, що рекламні оголошення є дивно привабливими. Це тому, що рекламне програмне забезпечення здатне моніторингу ваших дій в Інтернеті та збору даних веб, як перегляд історії, звички та пошукові запити. Інформації, наприклад, що є цінним, так як це допомагає паразита налаштувати оголошень за вже отриманих даних, тому вони, швидше за все, щоб отримати клацання на користувачем. Adware, основною метою є отримати прибуток за допомогою pay-per-click схемою. Справа в тому, для того, щоб досягти цього, його доведеться постійно збільшуємо кількість оголошень, які згодом призведе до веб-переглядача загальний збиток.

Рекламне програмне забезпечення зазвичай ховається за спам, підроблені оновлень, пакетів програмного забезпечення, torrent файли і сумнівних посилання та оголошення. Хакери використовують користувача наївність та недбалості для того, щоб обдурити їх. Якщо ви звернете пильну увагу на те, що ви клацніть на онлайн, ви зможете триматися подалі від потенційних кібер-інфекції. Якщо ви поспішних і не достатньо обережний, ви безсумнівно попалися прямо в кібер-злочинець пастку. Читати між рядків і подумайте двічі перед натисканням кнопки. Ви повинні знати, що рекламне програмне забезпечення не може проникнути на вашому комп’ютері без запрошення. Він потребує вашої на це дозвіл.

Найчастіше користувачі несвідомо інсталювати зловмисну програму вздовж через розшарування вільного програмного забезпечення. Це тому, що вони вже обрали для швидкої інсталяції. Виконавши цю помилку, ви не зможете побачити, якщо є будь-який контент бонус включений, який буде автоматично інсталюються разом з програмою ви хочете. Шкідливі програми часто ви знайдете під виглядом Факультативний установки, так, щоб мати можливість визначити його і успішно видалити його, перш ніж він отримує встановлені помилково, ви повинні вибрати Custom/ розширений режим майстра інсталяції замість цього.

Adware обмежує її атаки тільки браузерів. Саме тому більшість користувачів не вважають реальні вірус. Але не робіть помилки. Це не нешкідливі. У самому справі, вона здатна серйозно пошкодити ваш браузер, в момент ви не в змозі використовувати його. Ви бачите, чим більше часу ви дозволите зупинитись на комп’ютері, більше збитків паразита зможуть зробити. Кількість згенерований реклами буде продовжувати рости, поки веб-переглядач перестає працювати належним чином.

Постійні збої, відстає і повільний інтернет є одними з найбільш поширених наслідків ведення рекламне програмне забезпечення на вашому комп’ютері без нагляду. Але найгірше ще попереду. Якщо не діяти проти нього, ви ризикуєте шкоди для вашої особистої та фінансової даних. Це означає, що хакери можуть легко скористатися вашу ситуацію і отримати в свої руки на чутливої інформації, таких як, але не обмежуючись номери кредитних карт, банківські рахунки, паролі, Ідентифікатор входу, тощо. Щоб повернутися до безпечне і приватними присутність в Інтернеті, ви повинні негайно видалити цей неприємний adware з вашого ПК! Ми можемо допомогти вам з цим завданням. Все, що вам потрібно зробити, це просто дотримуйтеся інструкцій нижче.

Видалення Performanceonclick.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Performanceonclick.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *