Видалити Pcontentdelivery.info (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Ви коли-небудь переспрямовано до Pcontentdelivery.info? Цей веб-сайт з’являється у вашому браузері через інфекції adware. Ви будете також отримуєте бомбардуванні, різні оголошення, які є “Працює на Pcontentdelivery.info” або “Приніс вам Pcontentdelivery.info”. Ви повинні знати, що цей зловмисниками хвилює тільки про те, як багато оголошень, він може виробляти, ні, якщо вони призводять до захищеного сторінок. Як кажуть, це ніяк не знаючи, де такі акції можна переспрямовувати вам. І через велику кількість рекламні змісту, веб-переглядач зможе працювати належним чином, ускладнюючи мають нормальної діяльності Інтернет.

Adware, основна мета полягає у створенні доходу для її творців і сторінок, це сприятиме pay-per-click методом. І щоб переконатися, що його місія є успішним, він буде шпигувати за ваші дії в Інтернеті. Кожної сторінки, які ви відвідуєте, кожне слово, ви вводите в ваш пошукової системи, все. Ця інформація є цінним для паразита, оскільки це дає змогу налаштувати показано реклами, так що вони є більш привабливими для користувача і, отже, більш імовірно, щоб отримати клацання.

Не хвилюйтеся, ви не отримаєте зламана. Рекламне програмне забезпечення не є що розширений. Тільки так він може отримати доступ до пристрою, є, якщо ви дати його дозволу. Так, це правильно. Ви принесли цього кошмару за себе. Не свідомо, звичайно. Багато користувачів несвідомо встановити небезпечний паразити на своєму комп’ютері, навіть не підозрюючи про це. Це часто відбувається, коли вони встановлять в режимі швидкого налаштування, і таким чином будь-яких прихованих додаткове програмне забезпечення автоматично встановлюється у своїх ПК.

Щоб переконатися, що цього не станеться, ми пропонуємо, вибравши Advanced/ користувацький тип установки. Слідуючи наші поради, будь-який додатковий контент, який сховано від вас, стає видимим для вас, щоб вибрати з. Рекламне програмне забезпечення може також проникнути свій шлях на вашому комп’ютері через спам повідомлення електронної пошти, які містять вкладення and/ або виконувані файли, а також підроблені оновлень і torrent файли. Це займе всього один клік несвідомо дозволити цей паразит проникнути в комп’ютер. Ви можете подумати, клацають на здавалося б надійний оголошення або посилання, але в реальності, ви може падати в пастку, зловмисні.

Не ігноруйте небезпека, яка поставляється з цього рекламного ПЗ! Паразит від цієї категорії є нічого, але нешкідливий. Довше ви затримка вживати заходів, що гірше ваша ситуація буде отримати. З часом, цей adware отримає більш агресивний. Не тільки це, але якщо ви не позбутися від цієї загрози в часі, перегляду історії і пошукових запитів не буде тільки приватної інформації, які піддаються.

Шахраї можна використовувати цю можливість, щоб отримати в свої руки на конфіденційних даних такі як, але не обмежуючись паролів, номери кредитних карток, облікові дані банківського рахунку, IP-адреси, Ідентифікатор входу та ін. Доброю новиною є те, ви можете захистити ваш онлайн-безпеки та конфіденційності. Все, що вам потрібно зробити це видалити Pcontentdelivery.info adware з вашого комп’ютера, як тільки ви помітите його існування. Не відкладайте його видалення! Чим раніше ви позбутися від нього, тим краще!

Видалення Pcontentdelivery.info

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити Pcontentdelivery.info з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Pcontentdelivery.info з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *