Видалити Package Tracker Pro (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Package Tracker Pro. Це керівництво Package Tracker Pro видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Package Tracker Pro є зловмисна програма, яка, як повідомляється в різних атак по всьому світу. Шкідника класифікується як браузер викрадач інфекції, і це небезпечно. Бачачи це у вашій системі є погані. Дуже погано. Викрадачі не роблять приємним орендарям. Вони боялися. Package Tracker Pro — не виключення. Той факт, що це нещодавно розробив навіть означає, що це більш просунуті і складні, який автоматично робить його більш небезпечними. Зрозуміло, ви повинні зробити все можливе, щоб видалити його з вашої машини першої ж можливості ви отримаєте.

Як тільки ви помітите шкідника на борту, не соромтеся. Знайти, де вона ховається і видалити його після відкриття. Майте на увазі, що, якщо ви дозволите це залишитися, це створить величезний безлад. Деякі пошкодження, це викликає може навіть виявитися незворотнім. Питання в тому, ви будете сидіти склавши руки а Package Tracker Pro є руйнування вашої машини, або ви збираєтеся візьмуть справу в свої руки і захистити себе і комп ‘ ютера? Якщо ви відповідь буде інакше, ніж другий варіант, вам необхідно буде переглянути ваші пріоритети. Package Tracker Pro є небезпечним паразита, і він не має місця у вашій системі.

Як тільки викрадач slithers в, змінюється весь час роботи. Шкідника захоплює браузера Google Chrome, додавши до нього докучливих розширення. З цього моменту ви вже не в звинувачення. Ваша думка має значення. Шахраї знаходитесь під контролем. Викрадач починає робити різні повністю неавторизованому внесенню змін у настройки браузера, і не важливо, що ви робите не можна змінити їх назад.

Наприклад, шкідниками замінює ваш бажаний домашньої сторінки та пошукових системах, у його власному домені. Він також відкриває додаткові вкладки весь час і перенаправляє вас на shady сторінки кожного разу, коли підключення до Інтернету. Крім того викрадач повені екран з тонни оголошень.

Уявіть собі, що все це робить ваш веб-серфінг. Вона руйнує його. Але навіть якщо у вас сталеві нерви, ви як-то в змозі терпіти ці махінаціями щось не може миритися з. Package Tracker Pro створює конфіденційності за Шпигунство на вас. Шкідниками використовує ваш браузер як шпигунстві пристрій. Вона стежить за все, що ви робите і збирає цінні дані, можна знайти. Що ще гірше, навіть, викрадач акцій все, що вона записує хакерів за ним. Вони мають доступ до особистих даних, і вони можуть використовувати їх для будь-яких на свій розсуд.

Немає потреби пояснити, як неймовірно небезпечні це є, чи є? Ви можете легко жертвою фінансової аферою або навіть крадіжки. Зробіть собі величезну користь і видалити викрадач з вашої системи, поки ще не занадто пізно. Скористайтеся нашим гідом докладні видалення нижче і позбутися від порушник зараз!

Як Package Tracker Pro розподілених? Не існує один одного інфільтрації методу для цього паразита. Вона спирається на кілька тактик. Наприклад, гарні старі повідомлення електронної пошти і шкідливих вкладень. Пошкоджені сторінки та посилання, які призводять до сайтів, повний шкідливих програм. Підроблені програму або систему оновлення. Freeware/ shareware розшарування. Зловмисних соціальних медіа повідомлення і т. д. Тим не менш, ні одна з цих методів є досить гарний, щоб працювати без неактивні співпраці.

Наприклад, якщо ви не натиснете на шкідливі оголошення, ви будете не перенаправлені на сторінку brimming з інфекцією. Але якщо натиснути кнопку, ви отримаєте шкідливих програм. Отже, що ми насправді маю на увазі неактивні співпраці є неуважності. Не бути недбалості і звернути увагу на те, що ви натиснете на і те, що ви згодні. Якщо не захистити ваш ПК, ніхто інший буде.

Видалення Package Tracker Pro

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Package Tracker Pro з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *