Видалити Ourstartpage “Вірусом” з Chrome/ Firefox

Browser hijackers
Remove Ourstartpage

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Ourstartpage. Це керівництво видалення Ourstartpage працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Ourstartpage являє собою пошукову систему, яка забезпечує різні користувальницький інтерфейс і альтернативні функціональність. Сайт підтримує 13 мов: Англійська Арабська, іспанська, португальська, італійська, Індонезійська, французька, німецька, Румунська, польська, Турецька та російські Тайська. Ourstartpage пропонує результат пошуку підвищення послуги. Платформа має вкладки для перегляду сторінок за промовчанням і фільтри для зображень, відео та Новини. Додаткові функції включають в себе годинник, на календар і посилання-бар. Ourstartpage надає швидкий доступ до наступних вебсайтах: Facebook, угод Бергер, Instagram, Twitter, Amazon і Ebay. Платформа має звичайний outlook, але дослідження показали, що його підключено до викрадач браузера.

Робить викрадач за Ourstartpage небезпечних?

Підступні програма обігнати браузер і зробити несанкціонованих змін внутрішніх настройок. Вашої домашньої сторінки та за замовчуванням пошукової системи буде скинуто до ourstartpage.com. Сайт є пішаком викрадач. Повертає ненадійні результати. Програма ізгоїв вставляє підтримуваних веб-сайтів на тлі справжнього пошук результатів. Рекламні сторінки є ризикованим. Вони могли б поширювати інфекцій. Ourstartpage не повинна використовуватися як пошукова система, хоча викрадач не дасть вам альтернативу. Єдине рішення полягає у ліквідації шкідливих програм з вашого комп’ютера.

Викрадач Ourstartpage має кілька способів, щоб прийняти вас на рекламні сайти. Найбільш ефективним підходом є показ ваших оголошень. Інтернет-реклами стала помітним секторі за останні кілька років. Багато організацій використовують або надають рекламні послуги в Інтернеті. Збільшення цю практику призвело до значного зловживання. Розробники наважилися прийняти ярлики, створюючи ізгоїв програмного забезпечення.

Remove Ourstartpage
The Ourstartpage Virus

Ourstartpage викрадач ігнорує безпеки на користь прибутку. Підпільні програми не запускаються безпеки сканує для фільтрації небезпечних веб-сайтів. Він підтримує всі сайти, які він отримує приділяти. Існують два основні способи проведення рекламних кампаній. Безшовні метод, щоб змінити ваші результати пошуку, хоча більш простий спосіб, щоб показати вам спливаючу рекламу.

Існує вторинних спосіб зробити доходи, який являє собою подальший загрозу безпеки. Ourstartpage викрадач може збирати інформацію з вашого веб-браузера. Це включає в себе вашої історії веб-перегляду, IP адреса, натискання клавіш, обліковий запис електронної пошти, географічне розташування, демографічні дані, номер телефону, імена користувачів і паролі. Ваші особисті дані можуть бути продані до кібер-злочинці без вашого відома.

Як Ourstartpage викрадач може ввести моїй системі?

Є два шляхи для Ourstartpage викрадач проникнути в комп’ютер. Відокремлене програми часто упаковані в пакети. Freeware, shareware і піратських програм є загальні завантаження клієнтів для викрадач. Shady інструмент буде доданий до умов хост-програмі як бонус. Заборонити його установки, ви повинні знайти, де це зазначено та видаліть галочку поруч з нею. Не забудьте прочитати кінцевий користувач ліцензійною угодою (EULA) всі інструменти ви додати до вашої системи.

Іншим способом для викрадач позаду Ourstartpage для доступу до вашого комп’ютера, через спам-лист. Ізгоїв програми часто ховається за вкладення, які виходять з буквою. Відправник буде намагатися отримати доступ до перевізника файлу, заявивши, що це важливою деталлю документації. Повідомлення може бути написана від імені надійний особи, як national post, на місцевий відділ поліції, уряд відділення, Кур’єр фірми, торгівельний веб-сайт або соціальні мережі. Щоб перевірити, чи повідомлення електронної пошти справжня, доказ контакти відправника, надала в тілі листа.

Видалити Ourstartpage

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Тип msconfigі натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Ourstartpage з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *