Видалити Notification-browser.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Небезпечні adware ховається на вашому комп’ютері. Notification-browser.com веб-сайт є доказом. На цій сторінці, як відомо, відносяться до шкідливих програм діяльності. Це краще не брати участь у будь-який контакт з нею. Паразита запрограмовані для створення великої кількості оголошень, кожен раз, коли ви відкриваєте браузер. І вони будуть бути спеціально, щоб бути привабливим, тому жертва натискають на них. За кожен клік, що ви робите платять за реклами.

Уникаючи за реклами нічого не змінить. Зловмисних шкідників просто змінити свою тактику. Його відкривати нові вкладки, які призводять до shady джерел а також призупиняти онлайн-відео для рекламні паузи. Це перерве будь-яку роботу, що ви намагаєтеся зробити онлайн, щоб переконатися, що ви потрапити в його пастку. Більше того, важкі оголошення скоро вплине на ваш браузер, змушуючи його аварії і заморозити на регулярній основі. Єдиним виходом з цього кошмару саме для вас, щоб видалити цей паразит якомога швидше. Чим довше ви затримати, тим гірше ваша ситуація стане.

Рекламне програмне забезпечення найчастіше передається через спам-листи, тіньові рекламу та розшарування вільного програмного забезпечення. Важливо не відкривати спам-повідомлень, а частіше, ніж ні, вони містять зловмисні програми, які можуть інфікувати пристрою. Крім того, робити не сліпо довіри випадкових оголошень який виглядає занадто добре, щоб бути правдою. У більшості випадків шкідливих програм ховається за акції ексклюзивні пропозиції та спеціальні знижки, які спрямовані на заманити жертвою прямо в їх пастки.

Більшість користувачів, як відомо, бути поспішного і недбалості, звертаючи уваги на те, що вони насправді команду. Це велика помилка. Adware можна тільки вторгнення, якщо ви дозволите йому. Вона не може зламати свій шлях на вашому комп’ютері. Це не така розвинена. Отже, якщо ви не дати його дозволу проникнути, не буде. Але цей паразит smart. Вона буде використовувати обману проникнути на вашому пристрої, непомітно. Це часто відбувається, коли користувач вибирає швидкий режим в налаштування установки. Роблячи таким чином, прихованого вмісту буде отримати автоматично інсталюються, без ви підозрюючи про це. Ми пропонуємо, що ви зробити замість цього, це зупинити свій вибір на Настроювана або просунутим типом встановлення. Потім все, що вам потрібно зробити це зняти виділення будь-якого додаткового програмного забезпечення.

Не робіть помилки підриває влада adware. Оголошення може здатися не дуже загрозливі, але їх великою кількістю буде заподіяти неприємності для вашого браузера. Незабаром вона почне аварії і відповідати повільніше, ніж раніше. Ви також відчуєте відстає і повільний інтернет. Це все через інфекції adware, що бореться з вашого браузера. І давайте не забувати, що впливають на безпеку порушення цей паразит-це.

Через цей шкідник Хакери можуть отримати в свої руки на обох особисту або фінансову інформацію. Вони прагнуть такі цінні дані, щоб продати його з іншими третіми сторонами для отримання прибутку. Ви не повинні витрачати час! Чим довше ви затримати, вживати заходів, тим гірше він буде отримувати! Якщо ви хочете, щоб повернутися в безпечні і безкоштовне перегляд ще раз, ви повинні видалити цього небезпечного рекламного ПЗ з комп’ютера, як тільки ви виявити свою присутність.

Видалення Notification-browser.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Notification-browser.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *