Видалити Notificapush.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Ви помітили несанкціонованих змін у вашому браузері settings/ чи ви постійно перенаправляються Notificapush.com на веб-сайті? We hate бути Посланці погані новини, але виявляється, що комп ‘ ютер проник паразита з adware категорії. Цей зловмисниками цілі кожного веб-браузер, що у вас на комунікаторі і починає шляхом зміни будь-які настройки, він вважає за потрібне. Це установлюють інших shady застосунки, додаткові компоненти або панелі інструментів, без вашого дозволу.

Це буде переходимо до своєї місії, щоб перетворити ваш браузер на відображенні оголошення інструменти. Щоб зробити це, він буде генерувати велику кількість реклами в різних формах, як спливаючі вікна, в текст, банери і блимає повідомлення попереджень.

Часто таких оголошень сприятиме ексклюзивні пропозиції та спеціальні знижки, щоб привернути вашу увагу і ви клацніть на них. Для того, щоб зробити вас ще більш імовірно, щоб натискати на оголошення відображається, паразити відстеження онлайн активності і збирати дані як браузер історії і результатів пошуку, необхідно забезпечити контент цілеспрямованими. Врешті-решт, паразита запрограмовані для створення доходу для її творців та сторінок, що сприятиме, через схему pay-per-click.

Adware, як відомо, ховаються за пакетів програмного забезпечення, спам-повідомлень і сумнівних посилання. Це не може зламати ваш комп’ютер. Єдиний спосіб для того, щоб вторгнутися —, якщо ви даєте йому дозвіл на це. Так, це правильно. Якщо рекламне програмне забезпечення в даний час проживає на вашому пристрої, це означає, що ви встановили його самостійно, чи ти це, свідомо чи ні. У більшості випадків користувачі навіть не усвідомлюють вони дають паразита доступ до свого комп’ютера.

Часто це відбувається, коли вони виберіть швидкий режим, коли вони у разі встановлення програмного забезпечення на ПК. Зробивши цю помилку, будь-які приховане шкідливе ПЗ у вигляді Факультативний установок буде отримати автоматично встановлений, без вашого відома. Щоб уникнути такої речі сталося, ми пропонуємо вибирають Custom або додатково тип інсталяції. Таким чином, ніякого додаткового програмного забезпечення стануть видимими для вас, щоб зняти з неї виділення.

Доброю новиною є те, що рекламне ПЗ лише обмежує її нападу на лише веб-браузер. Це не заразити вашої комп’ютерної системи безпосередньо. Це не така розвинена. Однак, не піти думати, що такі паразита нешкідливі. Це нічого, крім цього. Чим довше ви Нехай залишитися на вашому пристрої, тим гірше буде ставати збитки, завдані внаслідок своєї діяльності. Незабаром ви відчуєте відстає, повільній швидкості Інтернету, і ваш браузер почне аварії і заморозити часто.

Перегляду веб-сторінки не буде те ж саме. Не кажучи вже про ризик ваших особистих даних буде в. Шахраї будуть намагатися використовувати цю ситуацію, щоб отримати в свої руки на ваші приватні та фінансової інформації. Якщо ви хочете, щоб повернутися до нормального і безкоштовне онлайн досвід і захистити вашу конфіденційність, вам потрібно буде вилучити цей небезпечні рекламного програмного забезпечення як можна швидше!

Видалення Notificapush.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити Notificapush.com з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Notificapush.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *