Видалити Newscommer.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Newscommer.com. Це керівництво Newscommer.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Якщо ви постійно отримати рій в реклами і дратівливих спливаючих вікон, не піти думав, що це поведінка нормальні браузера. Особливо якщо Newscommer.com перенаправлення повсякденним явищем. Ви бачите, цей сайт пов’язаний adware активності веб-переглядачі. Це погана новина. Після того, як він вторгається онлайн простору, він буде викликати численні неприємності.

На рекламне розпочнеться моніторинг кожен крок в Інтернеті і буде збирати ці дані для використання в майбутньому, з тим щоб створити конкретні види реклами, які можна швидше за все, натисніть на, за даними веб-перегляду історії та пошукові запити. Більше кліків ви зробите, більше доходу, будуть здатні генерувати через схему pay-per-click. Справа в тому, ви ніколи не знаєте, де ці оголошення може переспрямувати вас. Ви могли б отримати перенаправляються на потенційно небезпечні сайти третіх осіб, які прагнуть відкрити бекдори для інших хакерів.

Рекламне програмне забезпечення є найбільш часто зустрічаються сховатися спам повідомлення електронної пошти, вкладення електронної пошти та виконувані файли пакетів програмного забезпечення, інфікованих посилання та оголошень, запитів підроблені оновлення тощо. Під час отримання повідомлення електронної пошти від невідомих відправників, ви повинні бути дуже обережними. Спам повідомлення електронної пошти часто носіння інфекції в різних формах. За допомогою таких заражених листів, ризик інфікування досягнення вашого комп’ютера. Ми рекомендуємо керма ясно будь-який спам, особливо якщо вони містять вкладення або виконувані файли.

Випадкове оновлення повідомлення не є дуже надійними. Під час перегляду в Інтернеті, ви може отримати перерваний здавалося б надійним спливаюче, яка закликає вас, щоб оновити програму на вашому комп’ютері. Швидше за все, це пастка. Чи не попадіться в ньому. Завжди покладатися на офіційний і ліцензованих джерел, щоб отримати оновлення програмного забезпечення.

Інший поради, ми могли б дати, з тим щоб переконатися, що загрози немає шкідливих програм досягає комп’ютера, це зупинити свій вибір на Advanced/ Вибірковому режимі майстра інсталяції під час спроби інсталювати програмне забезпечення з Інтернету. Таким чином, ви можете легко побачити якщо існують будь-які приховані програми та застосунки. Якщо дійсно є будь-які додаткові установок, ми настійно рекомендуємо, що ви відмовитися від всіх з них, оскільки вони швидше за все шкідливих програм в маскування.

Не бійся, adware це не такі сильні, як троянський кінь або вимагачів. По суті, adware не вважається реальні “вірусом” використовуються багатьма користувачами, оскільки це обмежує її атаки тільки браузерів. Він не буде проникнути весь комп’ютерної системи. Це, однак, не робить цей паразит кібер нешкідливі. Навпаки, рекламне програмне забезпечення має владу, щоб зробити дуже серйозне збитків. Чим більше часу ви Нехай це безкоштовно roam, більше проблем вона буде викликати.

З часом, кількість оголошень, буде збільшуватися, викликаючи вашого браузера, щоб боротися з відображення їх усіх. Рано чи пізно вона почне збій і не відповідати на запити, що робить будь-яку роботу онлайн неможливо. Маючи рекламне програмне забезпечення на вашому комп’ютері ставить онлайн конфіденційність і безпеку в небезпеці. Не дозволяйте кібер-злочинці, скористатися цією можливістю, щоб вкрасти цінні дані з вашого комп’ютера. Діяти швидко і видалити цей паразит дратує, як можна швидше!

Видалення Newscommer.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити Newscommer.com з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Newscommer.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *