Видалити NetGaming Search (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити NetGaming Search. Це керівництво NetGaming Search видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

NetGaming Search претендує корисний додаток для геймерів. Насправді хоча, ця програма є браузер викрадач. Маючи це на борту є погана новина, як це не є ні корисні, не безпечно. Саме тому ми настійно рекомендуємо приймати дії проти його другий ви помітите його. Як знати, що ви інфіковані? Це насправді легко. Якщо ви один з раніше надійний браузерів один день відкритих і вашої домашньої сторінки та пошукових системах, обидва були замінені, то немає сумніву, що ви маєте справу з шкідник.

Викрадач змінює свою домашню сторінку до NetGaming Search та пошукових системах, щоб http://eanswers.com. Ці модифікації були отримати покоївка без будь-яких вашого дозволу. У вас немає навіть обізнані про зміни, які він реалізовує. Викрадач здатний зробити кадрових змінах переважно в ваш браузер параметра без вашої згоди. Ось чому вона називається викрадач. Це в основному захоплює ваш браузер. Всі з них. Не потрібно навіть один надійний використовувати. Кожен раз, коли ви йдете в мережі, ви змушені використовувати http://eanswers.com. Крім того, ви немає можливості скасувати зміни. Ви застрягли з ними.

Це, як ви знаєте, що NetGaming Search є у вашій системі. Він може ввести в таємниці, але після того, як в, ви не можете пропустити свою присутність. Зміни взяти на себе вашу домашню сторінку та пошукових системах, як попередження, вони є і прислухатися до його. Почати шукати схованку викрадач відразу і видалити його, як тільки ви знайти його. Нічого доброго не вийде зберігаючи шкідника на борту. Все це є знищити вашої діяльності в Інтернет і ви піддавати ризику постійне шкідливих програм. Завдяки нової пошукової машини ви побачите результати пошуку є не слід довіряти. Більшість з них є пошкоджені і вони або призводять до сайтів, які повні шкідливого або вони шкідливі програми собі приховує. Так чи інакше, одним клацанням миші є більш ніж достатньо для вас піти на компроміс комп’ютер ще більше, запрошуючи більше паразитів.

Майте на увазі, що ваша машина вже страждають через цей єдиний викрадач. Її швидкість сповільнюється до швидкості равлики. Вона відстає і часто виходить з ладу. Ваш браузер боротися, щоб відобразити вміст в даний час. Деякі застосунки можуть не працювати, і з одним тривати дуже довго завантажити. Якщо ваша машина не старше, він може навіть зламати повністю. Уявіть собі, що станеться, якщо ви клацніть на неправильну посилання і заражаються більше шкідників. Вона не буде довго, перш ніж комп’ютер стає повністю непридатним для використання.

Крім того, викрадач тоне ви в море неперевіреними і потенційно небезпечні оголошень. Кожної сторінки, які ви завантажуєте повністю покриті рекламних роликів. Навіть сайтів, який колись безкоштовне, тепер важкий на банери, купони, пропозиції, і т. д. Через adware, ви не можете веб-серфінгу зазвичай та мирної. Позбутися від нього, і все буде повернутися до нормального життя. Використання наш гід видалення нижче, щоб допомогти вам видалити порушник вручну.

Як ви застрягли з NetGaming Search? Ти його завантажити навмисно? Ми так не думаю, і все ж, це все ще у вашій системі. Як вона отримала? Правда в тому, що шкідника обманом ви надавши йому дозвіл на в’їзд, тому що він не може стати без нього. Він зробив це за допомогою tricky тактики, як спам-повідомлень, підроблені оновлень, шкідливих вкладень, freeware розшарування, неперевірених джерел, пошкоджені посилання і торенти тощо. Єдиний спосіб захистити ваш комп’ютер є бути пильними в усіх часів. Ні одна з цих методів є досить гарний, щоб працювати без вашого неуважності. Не надають. Зробити вашу належної обачності. Якщо ви не захистити комп ‘ ютер, ніхто інший буде або.

Видалення NetGaming Search

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити NetGaming Search з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *