Видалити MySearch Redirects (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove MySearch Redirects

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити MySearch Redirects. Це керівництво MySearch Redirects видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Браузер викрадачів є дуже дратує зловмисних паразити, які можуть перетворити веб-перегляду в пекельних досвід. Якщо ви часто, перенаправляються на сайті мій search.com, це означає, що ваш браузер був викрадений. На MySearch redirects, не єдине, що ви будете відчувати. Симптоми інфекції викрадач також включають атаку раптове реклами, а також несанкціонованого зміни настройки браузера.

Жертв шкідливі програми помітите, що їх домашньої сторінки та пошуку постачальника були замінені на тому ж веб-сторінці. Більше того, свій браузер незабаром перетвориться інструмент показу оголошення. Незалежно від того, який сайт ви відвідуєте ви буде отримати засипані численні оголошень у різних формах – спливаючі вікна, у тексті, блимає повідомлень, банери. Їх основною метою є зробити користувача натиснути на них. Така задача виявиться дуже легко, завдяки здатності до викрадач отримати жертви даних веб, як перегляд історії, серфінг звичок і пошукові запити. Це робиться для того, щоб забезпечити рекламу вміст, що користувач, швидше за все, натисніть на.

Браузер викрадачів є дуже хитрі. Тим не менш, вони не можуть проникнути комп’ютера самостійно. Вони потребують вашої допомоги, щоб зробити це. Часто користувачі несвідомо надати таких шкідливих паразитів доступ до їх особистої інформації. Це може статися через відкриття спам повідомлення електронної пошти або вкладення електронної пошти та виконувані файли з невідомих відправників. Інші засоби викрадач розподілу включити вільного програмного забезпечення розшарування, запитів підроблені оновлення, пошкоджені torrent файли, інфікованих посилання і реклами.

Remove MySearch Redirects
The MySearch Redirects Virus

Ми рекомендуємо нашим читачам завжди отримати їх оновлення програмного забезпечення з ліцензованим і надійних джерел. Це помилка довіряти випадкових спливаюче, яка намагається зробити вам дотримуватися підозрілі посилання для того, щоб оновити програму на вашому комп’ютері. Також під час завантаження програмного забезпечення з Інтернету, розумні речі робити це зупинити свій вибір на Настроювана або просунутим типом встановлення. Таким чином ви можете просто зніміть виділення будь-якого додаткового програмного забезпечення, яка не була належним чином розкрита, і ви ніколи не мав наміру завантажити з самого початку.

Браузер викрадачів заражають тільки свій браузер, а не весь комп’ютер системи. Ось чому вони не вважаються реальні вірусів. Однак, це не означає, що вони не шкідливі. Не робіть помилки. Цей паразит зловмисних здатний робити збитків. Симптоми інфекції викрадач включають повільний інтернет-зв’язок, часті збої і зависає браузер, установка сумнівних додатки, розширення і панелі інструментів без відома або згоди користувача.

В деякій точці жертви браузер не вдасться відобразити всі оголошення, породжених викрадач. Врешті-решт браузер буде перестати працювати взагалі. Браузер викрадачів покласти ваш онлайн-безпеки та конфіденційності в небезпеці. Якщо ви хочете, щоб повернутися до безпечної і безкоштовне досвід перегляду, дотримуйтеся інструкцій нижче, для того, щоб позбутися від цієї шкідливих паразитів.

Видалення MySearch Redirects

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити MySearch Redirects з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *