Видалити Motheremutand.info (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Якщо на екрані відображаються Motheremutand.info сповіщення, не натискайте на цю кнопку “Дозволити”! Не займатися з цього сайту будь-яким способом. Цей сайт з’явиться в результаті інфекції adware. Ви виявите, що ця сторінка взяла на себе ваш браузер. Ви будете перенаправлені до неї без зупинки. І оголошення буде отримати оштукатурені на кожному сайті, який ви відвідуєте. Вони можуть мати свій заголовок, як ‘Реклама від Motheremutand.info’ або ‘Притягнуто до вас по Motheremutand.info’. Рекомендовано, щоб не натиснути на них, оскільки вони можуть привести вас до неперевірених джерел.

Ви можете бути одним простим рухом даючи шахраї доступ до ваших особистих даних. Adware можна увімкнути веб-перегляду в пекельних досвід. Чим довше ця проблема залишається невирішеним, тим гірше буде отримати вашу ситуацію. Незабаром ваш браузер не тільки відчувати себе мляво, але буде також почнеться до краху і заморозити часто. Як ніби цього недостатньо, докучливих паразита буде генерувати різні дратівливих реклами. Основною метою є зробити вас натиснути на, як багато хто з них як можна швидше. Кожен клац принесе прибуток з розробниками шкідливі програми та рекламні сторінки.

Adware, як відомо, ховаються за пакетів програмного забезпечення та ненадійні оголошень. Однак, це не єдиний спосіб для комп’ютера, щоб отримати уражено зловмисним програмним забезпеченням. Adware можна керувати проникнути на вашому комп’ютері через спам повідомлення електронної пошти, вкладення електронної пошти та виконувані файли, підроблені оновлень, потокові файли, і т. д. Кібер-злочинці процвітають на вашу відсутність обережність.

Під час роботи в Інтернеті, не слід клацнути перший спливаюче меню, яке з’являється на екрані. Подумайте двічі, перш ніж що “Згоден” кнопка. Просто тому, що щось в Інтернеті, не робить її обов’язково “істина” або надійним. Ви можете подумати, що ви прямуєте здавалося б надійним реклама, але насправді, ви можете отримати несвідомо відкриті backdoor для хакерів, які намагаються вкрасти вашу особисту інформацію.

Як тільки ви помітите Motheremutand.info сайт, ви повинні прийняти, що комп ‘ ютер було проникли неприємні adware. Переходимо до його видалення, так що не в змозі зробити будь-які серйозні збитки на ваш веб-браузер або вкрасти конфіденційних даних. Залишатися простою і не робити нічого, щоб позбутися від цієї загрози, тільки принесе вам більше проблем. Ваш браузер буде почати до збою, вашої Інтернет швидкість буде знижуватися, робить його майже неможливо зробити будь-яку роботу онлайн.

Перш за все, тримаючи цей паразит на вашому пристрої, ваші фінансові та особисті дані можуть отримати скомпрометовані. Шахраї будуть намагатися скористатися і вигоду від вашої ситуації, крадіжка будь-які цінні дані і ділитися своїм досвідом з іншими людьми для отримання прибутку. Ви можете покласти край цього кошмару. Чим швидше ви вжити заходів, тим краще! Видалення adware паразита, який викликає дратує Motheremutand.info редиректів і повернутися до безпечного перегляду ще раз.

Видалення Motheremutand.info

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Motheremutand.info з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *