Видалити Linknotification.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware
Remove Linknotification.com

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Linknotification.com. Це керівництво Linknotification.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Linknotification.com не є надійним сторінки. По суті, це чіткий ознака проблем. Якщо ви бачите цього сайту кожен раз, коли підключення до Інтернету, Перепрошуємо, Повідомляємо Вам, що ваша машина більше не є інфекції безкоштовно. Неприємні adware ховаються десь в кутах вашого ПК і це той, змушуючи Linknotification.com сайт з’явиться нон стоп. Вжити негайних заходів. Adware шкідників не роблять для приємних супутники.

Не чекайте загрозу, ви зупинилися, щоб бути іншим. Не буде. знайти, де вона ховається і видалити його як можна швидше. Якщо ви дозволите це залишитися і працювати вільно, рано чи пізно вона буде отримати з-під контролю і потім ваша ситуація буде погіршуватися. Не соромтеся. За реклами ще паразита і немає місця для нього у вашій системі. Зробіть собі ласку і видалити його. Вашого майбутнього самоврядування будуть вдячні.

За реклами робить повний безлад вашої діяльності в Інтернет. Раптом, Linknotification.com сторінки стає онлайн тінь і побачити його на кожному кроці. Ви навіть перенаправляються до нього всякий раз, коли ви намагаєтеся пошуку в Інтернеті. Звичайно, цю сторінку не є тільки один вас примушують відвідати. Є багато інших. За реклами гарантує, що ви потрапите на як багато тінистих сайтів, як це можливо. Таким чином, вона генерує дохід для її власників тому що сайти земля, на є авторами. Шахраї позаду на рекламні програми використовують його отримувати дохід pay-per-click. Кожен раз, коли ви натиснете на те, що генеруються шкідниками, вони платять. Ви стали їх спонсора. На жаль, це ще не все.

Remove Linknotification.com
The Linknotification.com Virus

З рекламного ПЗ на борту, ви не можете веб-серфінгу мирної. Ти постійно одного кліка від шкідливих програм. Нічого, що ви бачите на екрані перевіряється. Існують численні інфікованої сторінки і шкідливі оголошення і якщо натиснути на них, ви погіршити ваш скрутного становища. Кожної сторінки, які ви завантажуєте є важким на рекламу у всіх формах і проявах. Незалежно від того, що ви робите ці оголошення не зникають. Вони навіть рости в цифрах і стати більш нав’язливою, як час проходить.

Це, як на рекламне руїни перегляду веб-сторінки. Вона перетворюється це кошмар. Чим довше він залишається, більше вторгнень, ви в очі. Навіщо тримати його? Навіщо ризикувати вашої безпеки, коли ви можете видалити шкідниками і отримати вашої діяльності в Інтернет, повернутися до нормального? Все, що вам потрібно зробити це, дотримуйтесь нашим гідом видалення в кінці цієї статті а видаліть шкідниками. Якщо ви віддаєте перевагу автоматичні рішення, ви завжди можете використовувати програму надійних анти-шкідливих програм допоможуть. Виберіть спосіб і діяти. Чим раніше ви позбутися від інфекції, тим краще. Затримки призвести до незворотні пошкодження.

Як увійти в adware? Незважаючи на те, що здавалося, що він з’являється ясного, цього не сталося. Її було інстальовано. Як s програми шкідниками не можуть отримати без вашої згоди, отже, вона просить для нього. Звичайно, вона не просити відкрито, але він перетворюється в обману і обман. Наприклад, шкідниками претендує оновлення програми для того, щоб обдурити вас. Якщо ви потрапляєте в цю пастку і нехай він в, він існує.

Ви встановлюєте паразита, самі. Для того, щоб уникнути цього, ви повинні звертати більше уваги на те, що ви говорите “так”. Завжди, прочитайте умови перш ніж прийняти їх. Якщо ви помітили, що нічого незвичайного, перервати установку якомога швидше. Інфекцій молитися за жертв неуважності. Не надавайте вашим. Бути пильними і захистити ПК.

Видалення Linknotification.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити Linknotification.com з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Linknotification.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *