Видалити Keytar.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove Keytar.com

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Keytar.com. Це керівництво Keytar.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Постійно перенаправлені на сайт Keytar.com є поганою новиною. Це означає, що ви в даний час хостинг інфекції на вашій машині. Викрадач браузера. Тепер перш ніж панікувати, майте на увазі, що викрадач не так важко вирішити. Правда в тому, що ви могли б були інфіковані серйозніша загроза як троянський кінь або вимагачів інфекції. В порівнянні з ними, викрадач – не небезпечні. Але не робіть помилки. Це не нешкідливі.

Немає такого поняття, як нешкідливий кібер інфекції. Вони все, що може і буде завдати вам шкоди. Цей викрадач включені. Доброю новиною є те, що з правильний набір інструкцій, можна видалити порушник повністю з вашого комп’ютера. Але ви повинні діяти оперативно. Надавши йому більше часу на борту є поганою ідеєю. Шкідника використовує щосекунди корінні себе глибше у вашій машині. Візьміть переадресацію на Keytar.com як попередження і прислухатися до його. Після того, як ви помітили, що сайт стає онлайн тінь, почати шукати на викрадач схованку і видалити його після відкриття. Не витрачайте час. Час не є вашим другом. Викрадач є шкідливою і воно має бути видалено, як можна швидше.

Ця інфекція повністю знищує раніше безпечним і приємним комфортними. Вона перетворюється це кошмар. Браузер в світі стає нездійсненним завданням. Для стартерів, Keytar.com з’являються на кожному кроці, заважає вам знайти все, що ви шукаєте. Всякий раз, коли ви вирішите піти онлайн, сайт спливає. І це не поодинці. Тому що викрадач ви змушені відвідати багато інших просто shady сторінок, теж. Але це ще все.

Remove Keytar.com
The Keytar.com Virus

Неприємні сайт навіть замінює пошукової системи і домашню сторінку без будь-яких вашого дозволу. З цього моменту нічого, що ви бачите на екрані не надійні. Новий пошукач не генерує безпечної та точні результати, один сподівається на. Звичайно, ймовірно є деякі безпечний посилання та оголошень, але більшість з них є пошкоджені і ви не можете сказати, що є що, якщо ви натиснете. Тим не менше Якщо натиснути кнопку, ви ризикуєте погіршення твої відчуття тут.

Оголошення сприяння встановлення додаткових сумнівного змісту, наприклад, панелі інструментів веб-переглядача, оптимізація утиліти та інші продукти, все, так що adware видавець може генерувати pay-per-click доходів. Ви хочете завантажити більше шкідливих програм і стати і спонсор шахраї? Ми в цьому сумніваюсь. Але якщо ви тримаєте викрадач, це саме те, що буде відбуватися. Ви не можете уникнути оголошення та посилання занадто довго. Це було б так само, як уникнути використання власних машин.

Викрадач робить вам уникнути ПК, оскільки він використовується вже не є безпечною. Це не весело теж. Але якщо ви видалите викрадач, все буде повернутися до нормального. Не буде забрати рекламу і редиректів, ваша машина не буде underperform, і можна здійснювати навігацію в Інтернеті, як ви звикли. Скористайтеся нашим гідом видалення нижче і видалити цей чуми зараз. Чим швидше, тим краще.

Як викрадач увійти? Одним з найбільш часто використовуваних методів, називається freeware комплектації. Будьте дуже обережні під час інсталяції програми на вашому комп’ютері. Особливо, якщо ви отримаєте їх від ненадійних джерел, які ви повинні зробити! Завжди вибрати власні параметри майстра інсталяції замість основні з них. Таким чином, ви представили з переліком усіх додатково додається застосунків, які збираються бути встановлені. Також є можливість зняти їх під базова установка, вони автоматично ввести. Хто видалить усі. Такі додаткові функції частіше за все не є зловмисним. Якщо ви по-справжньому необхідні їм, б завантажені їх себе до цього моменту.

Видалення Keytar.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Keytar.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *