Видалити JS:Miner – AA Trojan | Оновлено

Trojans

На JS:Miner – AA Trojan, також відомий як Coinhive вірус, це не те, що ви хочете, щоб на комп ‘ ютері. Цей паразит запрограмований перетворити ваш браузер на cryptocoin інструмент аналізу. Як? Через пошкодження веб-сайти, які можуть займатися вашій увазі протягом тривалого періоду часу. Під час відвідування таких веб-сторінок, ваш комп’ютер буде моє для кібер монет. Справа в тому, ви нічого не отримаєте від нього. На cryptocurrency буде йти прямо до шахраїв гаманець, не твоє.

По суті, ймовірно, будете не знають схеми взагалі, поки не стало надто пізно, і серйозні збитки були зроблені на свій комп’ютер. Ви бачите, перегляду веб-сторінки не буде єдине, що буде залежати від цього неприємні паразита. Цим трояном здатний більше шкоди для вашої комп’ютерної системи. Ви будете син повідомлення симптоми, такі як, але не обмежуючись сповільнити швидкість системи, перегріву, помилку програми, процес невдачі, висока ЦП і ГП енергоспоживання тощо. Такі речі, призведе до скорочення життя вашого комп’ютера. Єдине, що можна зробити для того, щоб запобігти цьому полягає у видаленні це троянський вірус, як можна швидше!

Замість гарні старі PPC (оплата за клік) схеми цей вірус використовує метод видобутку попутних створити доходів. Слідувати цей план зловмисні веб-сайти повинні розкривати таку інформацію, якщо це застосовується до них. Проте, у багатьох випадках, хакери впровадити код JavaScript видобутку на сторонні веб-сайти без зазначення видобутку фактор і таким чином користувачі clueless про приховані небезпеки, що лежить в таких сторінок.

Будь-які гроші, що створюється, перейти прямо в кібер-злочинець кишеню. Ви не спонсором сторінки, яку ви переглядаєте, але хакерів, які мають пошкоджений веб-сайту. Не потерпить такого обману. Ви отримаєте тільки неприємностей, якщо ви дозволите цей паразит робити свою роботу безперервно. Ви повинні зупинити цей шкідливих діяльності, перш ніж вона в змозі серйозно задуматися про пристрої.

Як ми вже пояснили, JS:Miner – AA Trojan вірус використовує хитрості для того, щоб експлуатувати ресурсів комп’ютера. Вона почне шляхом зміни налаштувань переглядача, не турбуючи просити вашого дозволу. Роблячи таким чином, буде мати можливість перетворити кібер машина на видобуток пристрій. Але справа в тому, що процес видобутку є дуже важким. Це буде споживати всі ресурси ПК, він може отримати його руки, в результаті чого загальний хаос.

Помилки системи, важливим процесом вилітає і загальний зменшенням продуктивності комп’ютера буде результат роботи паразита. Не кажучи вже, що ваш комп’ютер скоро почне перегріву, що призводить до зниження її життя занадто. Існує тільки один зі способів зберегти ваш комп’ютер від неминучої смерті. Ви повинні діяти проти цього небезпечного вірусу як можна швидше! Чим довше ви простою, тим гірше буде стати вашої ситуації!

Якщо ви не впевнені про те, як приступити до видалення цього троянський кінь, ми можемо допомогти вам у вирішенні цього завдання! Все, що вам потрібно зробити, це просто слідувати нашим докладні інструкції нижче, для того, щоб позбутися від цієї неприємності раз і назавжди!

Видалення JS:Miner – AA Trojan

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити JS:Miner – AA Trojan з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *