Видалити IntraQuery.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove IntraQuery.com

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити IntraQuery.com. Це керівництво IntraQuery.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Існування IntraQuery.com веб-сайту, веб-переглядачі є ознакою, що у вас є проблема викрадач браузер на ваших руках. Цей зловмисні програми відомо, змінити настройки браузера і замінити домашню сторінку, кращим пошукову систему і навіть нові вкладки сторінок на одній сторінці.

Більш того, це може отримати особистих відомостей, таких як, але не обмежуючись паролі, облікові дані банківського рахунку, номери кредитних карток, перегляду історії, серфінг звичок і результатів пошуку. Такі дані, виявляється дуже корисною у своє завдання, щоб генерувати певний вид реклами вміст, що підвищить ймовірність користувач, клацнувши по ньому. Основна мета таких оголошень є створення платними доходів.

Remove IntraQuery.com
The IntraQuery.com Virus

Викрадачі є найбільш широко розповсюджений через комплектації, запитів підроблені оновлення, спам-лист, фіктивні посилання та оголошення, тощо. Ми радимо нашим читачам бути обережні, коли вони оновлюють їх програмного забезпечення. Довіряти офіційний і ліцензованих джерел. Не помилитися, натиснувши на випадкових спливаюче, яка закликає вас, щоб натиснути на підозрілі посилання, для того, щоб оновити програму на вашому комп’ютері. У більшості випадків такі оновлення повідомлення є підробленими.

Також, якщо ви завантажити програмне забезпечення з Інтернету, переконайтеся, що ви виберете Настроювана або просунутим типом встановлення. Часто розробники упакувати програми та застосунки поряд з шкідливих програм, які не буде належним чином розкрита. Якщо ви будете дотримуватися наші поради, ви зможете переглянути повний зміст таких пакетів і може легко вимкнути підозрілі додаткового програмного забезпечення, які ви вважаєте, непотрібних або ніколи не призначені для завантаження в першу чергу.

Хоча браузер викрадачів не вважаються реальні віруси оскільки вони лише заразити браузерів, які, як і раніше, не означає, що вони не шкідливі. По суті, є прихована небезпека позаду оголошень, породжених цей шкідливих програм. Ви можете бути одним простим рухом перенаправлені на небезпечні сайти третіх осіб, які прагнуть відкрити бекдори хакерами. Якщо ви потрапляєте в така пасткою, ви можете отримати ваш комп’ютер інфікований з іншими, навіть більш небезпечних загроз як троянів, хробаків або навіть вимагачів!

Це дуже важливо, щоб діяти швидко, як тільки ви виявили присутність викрадач браузера на вашому комп’ютері. Залишивши його бродять безкоштовно і без нагляду може викликати раптового зниження загальну продуктивність вашого браузера, то ви почнете відчуває часті збої. У якийсь момент ваш браузер не вдасться відкрити взагалі, робить будь-яку роботу з ним неможливо. Якщо ви хочете, щоб повернутися до безкоштовне і безпечний досвід перегляду, вам потрібно позбутися від цієї шкідливих паразитів як можна швидше!

Видалення IntraQuery.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити IntraQuery.com з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити IntraQuery.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *