Видалити I30city.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware
Remove I30city.com

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити I30city.com. Це керівництво I30city.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Якщо ви бачите на I30city.com весь час, ви інфіковані. Ваша машина гаваней adware паразита, і настав час для вас вжити заходів. Adware шкідників не як небезпечні і руйнівною, як інші інфекції, але вони не роблять приємним орендарям. Таким чином, візьміть її вигляд, як Попереджувальний знак і відповідати на нього. Хоча за реклами порівняно легко, щоб вирішувати, якщо надано достатньо часу, це може викликати у вас деякі необоротні пошкодження.

Чи не чекайте, що сценарій розвертатися. Вирізати на шкідників перебування якомога коротшим. Як тільки ви визначити I30city.com сторінки, прийняти, що факт, ви потрапили в біду і почати шукати вихід. Знайти, де ховається неприємні інфекції та видалити його після відкриття. Якщо ви цього не зробите, ваш ситуації погіршуються, як час проходить. Чим довше загроза, залишається, більше проблем, це викликає. Проблеми, які перерости в цифрах і тяжкості. Зробіть собі ласку і видалити порушник якомога швидше. Чим раніше ви чистите вашого ПК, тим краще. В кінці цієї статті ви знайдете докладні видалення керівництва, які потрібно виконати для того, щоб вручну видаліть його. Все, що вам потрібно зробити це виконайте дії згідно точного порядку огляду і незабаром достатньо ваша машина буде вірусів знову.

Як тільки вступає в adware, само собою після ваш браузер. Він додає докучливих плагін для всіх своїх веб-переглядачах. Шляхом додавання цього плагіна, шкідниками впроваджує ваш браузер з оголошеннями. Чому? Тому що це його мета. Він має для одержання доходів pay-per-click для його власників, так що це атакують вас з рекламних роликів. Раптом, ви бачите оголошення на кожній сторінці, які ви відвідуєте. Купони, пропозиції, пропозиції, банери, в текстів, спливаючі вікна, pop-unders, відеооголошення, порівняння, відмінні ціни, кращі пропозиції тощо. Якщо ви натиснете на ці оголошення, ви допомогти шахраїв, заробити гроші. Вони використовують вас своїм спонсором. Це звучить як хороша ідея? Ні! Не тільки ви спонсоруєте свого бізнесу, а також є піддаючи себе на небезпеку.

Remove I30city.com
The I30city.com Virus

Більшість оголошень пошкоджений. Вони або призводять до shady сторінок, заповнених шкідливих програм або вони шкідливі програми собі приховує. Так чи інакше, одним клацанням миші є все, що потрібно для вас завантажити більше інфекцій у вашому комп’ютері, вже інфіковані. Там можуть бути деякі безпечний оголошень, а також, але немає ніякого способу говорить, що є що, якщо ви натиснете. Ми пропонуємо вам не що ризик. Покращення вже зруйнували і ваша машина неефективні через цей єдиний adware. Уявіть собі, що станеться, якщо ви встановите більш паразитів. Все буде отримати потворні. Видалити за реклами, і все буде повернутися до нормального. Інфекція також створює конфіденційності шпигунстві на вас і збору конфіденційних даних. Не дозволяйте йому. Захисту ваших приватних даних.

Як ви заразитися з цим? Як правило рекламного по твори покладатися на freeware розшарування дісталися свого пункту призначення. Наступного разу ви завантажити та встановити безкоштовна програма від Інтернету, бути більш обережним. Не квапити процес а не сліпо сказати так до всього. Спочатку прочитайте умови. Якщо ви помітили, що нічого незвичайного, перервати установку. Крім того, вибір на користь власні параметри майстра інсталяції. Під ними можна побачити кожен додатково додається app пакетів, а також зняти з неї виділення. Злочинці не очікуємо від вас зробити це, і саме тому вони надають свої зловмисні програми. Ну, довести їх неправоту. Не полінуйтеся і зробити вашу належної обачності. Неуважності є вулиці з одностороннім рухом до інфекцій. Пильність тримає вас безпечним.

Видалення I30city.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити I30city.com з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити I30city.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *