Видалити Heresurvey.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Heresurvey.com. Це керівництво Heresurvey.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Heresurvey.com є зловмисним веб-сайтом. Це пов’язано з кібер-інфекції. Браузер викрадач, щоб бути точним. Два йдуть рука об руку, який означає, що якщо ви бачите сторінку весь час, викрадач вже десь на вашій машині. Це той, змушуючи сайту ви нон стоп тому воно ховається десь в тіні на ваш комп’ютер і видаліть його як можна швидше.

Викрадачі являють собою реальну небезпеку. Один раз в, боротьби зі шкідниками буде кинути незліченну кількість проблем на вас. Проблеми, які будуть тримати з дощок і росте з кожним днем тяжкості. Врешті-решт все буде отримати з-під контролю і потім, видалення порушник буде набагато більш важким завданням. Тому вкрай важливо, що ви діяти швидко. Колись ви плашкові Heresurvey.com сторінці захоплення всіх браузерах, приймати це як попередження про це і вжити заходів. Чим раніше ви діяти проти інфекцій, тим краще для вашої безпеки. Зволікання погіршуються вже погано скрутного становища. Викрадач повинен йти. Зараз. Якщо ви дозволите його перебування, ви пошкодуєте про це раніше, ніж пізніше. Затримки призвести до жалю.

Після того, як викрадач вводить вашої системи, проблеми почнете заливати. По-перше, покращення вже не є те ж саме. Це значно погіршується. Викрадач робить гігантський безлад. Він замінює ваш попередній домашньої сторінки та пошукових системах, у його власному домені, і тепер Heresurvey.com сайт онлайн тінь. Всякий раз, коли ви вирішите піти онлайн, ви змушені використовувати сайт. Вона стає ваш новий онлайн Компаньйон. Ви, перенаправляються до нього весь час. Вона з’являється, коли ви відкриваєте ваш браузер. Вона з’являється, коли ви відкриваєте нову вкладку. Немає не щоб позбутися цього докучливих сторінки. Крім того викрадач також повені екрана за допомогою рекламні оголошення, які підвищити веб-трафіку на конкретних сторінок і шахраї позаду загроза отримати pay-per-click доходів. Вашої діяльності в Інтернет свою чергу пекельних через цієї зарази. Але щось ще гірше. Ваше приватне життя вже не приватних.

Інфекція запрограмований шпигунів за тобою і стежити за кожним вашим онлайн кроком. І він робить. Вона починає робити так з моменту його вступу. Але це не тільки спостерігати. О, немає. Він також записує все, що вона знаходить а потім надсилає його все для хакерів, який опублікував його. Ваша особиста інформація закінчується в руках сторонніх з дуже сумнівних порядку денного. Як ви думаєте, що це безпечно? Майте на увазі, що викрадач не красти веб-переглядач відомості про тільки. Він може навіть отримати в його руки облікових даних особисто ідентифікувати і фінансових. Уявіть собі, що може статися, якщо злочинці мають доступ до них. Ви можете легко стати жертвою шахраями або навіть крадіжки ідентифікаційної інформації. Питання в тому, ви збираєтеся цього допустити або ви збираєтеся його запобігання. Ми настійно рекомендуємо вам зробити останній. Скористайтеся нашим гідом видалення нижче а видаліть викрадач, перш ніж вона встигає привести вас деякі необоротні пошкодження.

Найбільш поширені методи, через який викрадачів отримати розповсюджується онлайн включають freeware/ shareware розшарування, пошкоджені сторінок, підроблені програми або оновлення системи, оголошення третіх сторін, неперевірених завантаження курсів, спам повідомлення електронної пошти з шкідливі вкладені файли, і т. д. Якщо ви хочете, щоб зберегти ваш комп’ютер в безпеці, бути більш обережним онлайн тому, що те, що шахраї потрібно більшість домогтися успіху є ваш неуважності. Крім того, отримати собі надійних анти-шкідливих програм програми, щоб допомогти вам. Зберегти його до дати і постійно сканувати комп’ютер переконайтеся, що це безкоштовно інфекції. Не піддатися недбалості. Це призводить до інфекції. Пильність тримає їх геть.

Видалення Heresurvey.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити Heresurvey.com з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Heresurvey.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *