Видалити Hathick.info (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware
Remove Hathick.info

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Hathick.info. Це керівництво Hathick.info видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Вигляд Hathick.info Спливаючий елемент є ознакою біди. Якщо ви бачите це, це означає, що ваш браузер був атакований adware. Вона не буде довго, поки ви отримуєте бомбардуванні інтрузивні рекламу в будь-якій формі-спливаючі елементи, у текстових моргнути повідомлень, банери. І це тільки смаку того, що ще попереду. Чим довше цей паразит зловмисних залишається на комп’ютері, тим гірше він буде отримувати. Ваш онлайн-безпеки та конфіденційності напевно отримати скомпрометовані.

Рекламне програмне забезпечення має можливість зібрати всі види даних про його жертвою – перегляд історії, web звички, результати пошуку, а також паролів, номери кредитних карток, облікові дані банківського рахунку тощо. Більше того, ви будете постійно перенаправляються до підозрілих сайтах, таких як Hathick.info. Основна мета таких дратує кібер-шкідників є приносити дохід для її творців і вузлів, вона сприяє.

Шкідливих програм, наприклад рекламного ПЗ не може проникнути комп ‘ ютера без вашого дозволу. Це вірно, ви надав католикам доступ до комп’ютера. У більшості випадків це відбувається без користувач підозрюючи про це. Як? Легко. Цей паразит кібер використовує різні засоби, щоб обдурити вас. Рекламне ПЗ часто поширюється через розшарування з програмним забезпеченням, запитів підроблені оновлення, спам-повідомлень і вкладень, а також заражених посилання і оголошень.

Remove Hathick.info
The Hathick.info Virus

Якщо ви старанні під час роботи в Інтернеті, ви зможете уникнути потенційну загрозу. Тим не менш, все більше і більше з них занадто швидко, щоб натиснути на підозрілі посилання, недовго думаючи. Якщо ви бачите оголошення, яке виглядає занадто добре, щоб бути правдою, ймовірно це. Ви може потрапити прямо в пастку, встановлених кібер-злочинців. Крім того, під час завантаження програмного забезпечення з Інтернету, розумні речі робити це зупинити свій вибір на Custom/ розширений режим майстра інсталяції. Таким чином, можна бути впевненим, що ви не буде встановлювати будь-які приховані програми або застосунок, що є насправді шкідливих програм в маскування.

Це деяке заспокоєння, щоб знати, що рекламне не вважається реальні вірус. Але не робіть помилки. Це не нешкідливі і може привести до поломки. Однак, це тільки заразити ваш браузер не ваша система як і інші віруси. Небезпека ховається за згенерований оголошень і спливаючих вікон цього шкідливого програмного забезпечення. Ви ніколи не знаєте, де вони можуть вас, щоб випрямити. Що ще гірше, можливо, ви одним кліком даючи іншим кіберзагрози на вашому комп’ютері.

Ви можете вірити ви клацаєте на ексклюзивні продаж оголошення, тільки для того, щоб отримати перенаправлено до заражених джерела, здатного відкриття бекдори іншими хакерами, які прагнуть викрасти вашу особисту інформацію і поділитися ним з іншими третіми сторонами для отримання прибутку.

Крім того, adware відомо щоб сповільнити швидкість Інтернету і загальну продуктивність браузера. Чим довше ви Нехай це дратує “вірусом” бродити безкоштовно, тим гірше буде отримати наслідки. В деякій точці, ваш браузер буде почати гуркіт часто, поки вона перестає працювати взагалі. Ось чому ви повинні видалити цього докучливих рекламного ПЗ з комп’ютера, як тільки ви помітите його присутність!

Видалення Hathick.info

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Hathick.info з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *