Видалити Google Prize Ad Scam (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Якщо Google приз спливаючі вікна, що з’являються на екрані, не будьте занадто швидко, щоб відсвяткувати. Ці оголошення, які стверджують, що ви виграли приз є шахрайськими. Вони спираються на ваш наївність виманювання їм саме те, що вони хочуть-вашої особистої інформації. Щоб отримати в свої руки такі цінні дані, фальшиві спливаючі оголошення зробить вас заповнити обстеження. Якщо ви хочете, щоб приз, вам необхідно заповнити конфіденційну інформацію про себе. Чи не попадіться в цю пастку! Він не скінчиться добре. З такими даними вони можуть легко прибуток, зрівнялася з іншими третіми сторонами.

Ніхто не хоче їх особисте життя, скомпрометований таким чином. Тому ми рекомендуємо керма зніміть такі сумнівного оголошення в майбутньому. Якщо оголошення здається занадто гарним, щоб бути правдою, частіше за все, виявляється бути шкідливі оголошення. Як тільки ви дозволите таких шкідливих програм, обдурити вас, ви перебуваєте в для пекельних досвід. Ви можете втратити більше, ніж просто особисту або фінансову інформацію.

Вигляд спливаючої реклами Google премії є явною ознакою того, що nasty adware паразита ховається на вашому комп’ютері. Такі шкідливе програмне забезпечення є дуже хитрі і можна легко виманювання його доступ до вашої машини кібер якщо вам не звернути пильну увагу. У більшості випадків adware ховається за спаму електронної пошти і вкладень, вільне програмне забезпечення розшарування, shady оголошення та посилання, torrent файли і підроблені оновлення повідомлення.

Те, що ми рекомендуємо вам зробити, для того, щоб підтримувати безпечне присутність в Інтернеті, потрібно перестати бути настільки поспішним. Подумайте двічі перед тим, як клацнути нічого, тому що ви можете бути одним простим рухом заражаючи комп’ютери з зловмисного програмного забезпечення. Поспіх є вашим ворогом. Ще одна поширена помилка, що більшість користувачів зробити, щоб вибрати для швидкого встановлення і продовжити кнопки “Далі” до завершення процесу, все при не звертаючи уваги на те, що вони згодні на. Не забувайте – adware не може зламати свій шлях на комп’ютері на своїй власній. Вона потребує вашої допомоги, щоб зробити це. Бути розумніші і читати між рядків. Ваш найкращий варіант це для вибору додаткових параметрів режиму під час установки програмного забезпечення на вашому комп’ютері.

Рекламне програмне забезпечення не є небезпечними як троянський кінь. Хоча це може бути правдою, це не нешкідливі. Не робіть помилку, недооцінюють свою владу. Ви отримаєте не спрацьовувань, зберігаючи цей паразит на комп ‘ ютері, тому ми закликаємо вас, щоб видалити її як можна швидше, перш ніж він здатний робити серйозні збитки. Якщо залишатися простою і продовжити його перебування на вашому комп’ютері, ви не як результат.

Ви ризикуєте шкоди для вашої конфіденційності і кібер-злочинці, безумовно, експлуатувати цією можливістю, щоб отримати в свої руки на ваші паролі Логін ID, IP-адреси, перегляду історії, пошукових запитів, а також облікові дані банківського рахунку та номери кредитних карт. Більше того, цей паразит може виконувати інші зловмисні завдання, які можуть бути небезпечні для вашого комп’ютера. Не витрачати час і прислухатися до наших попередження! Позбутися цього помилкових зараз, або пізніше жалкувати. Якщо ви не знаєте, як приступити до видалення цього рекламного ПЗ, ми можемо допомогти вам. Все, що вам потрібно зробити це, дотримуйтеся вказівок нижче.

Видалення Google Prize Ad Scam

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Google Prize Ad Scam з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *