Видалити Gonesurvey.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware
Remove Gonesurvey.com

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Gonesurvey.com. Це керівництво Gonesurvey.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

У вас є інфекція adware на борту. Як ми знаємо? Ну, для початку, ви читаєте цю статтю, і ви читаєте це, тому що ви хворі і втомилися Gonesurvey.com сторінки. Чи так це? Можливо, так. Якщо ви бачите сторінку nonstop, там не немає ifs та заперечуйте про це. Сайт це є чітка вказівка це рекламне програмне забезпечення присутності на вашій машині. Приймати це як це попередження і прислухатися до його. Adware інфекції не є корисним. Вони не зміцнить роботи браузера, у будь-якому випадку. Adware, ви застрягли з включені. Що він робитиме це змусить вас тонни питань. Ось чому ви повинні вживати заходів якомога швидше.

Якщо ви дозволите шкідників, перебування, ви опинитеся похований в проблеми. Чим довше він залишається, більше проблем, ви в очі. Не відкладайте. Знайти, де інфекція ховається і видалити його на місці. Він не має місця у вашій системі. І видалити його швидко. Кожен шкідників, незалежно від того, як нешкідливий виглядає по-перше, в кінцевому підсумку отримує з-під контролю і потім повне видалення стає дуже складно. Навіщо чекати, щоб це сталося, коли ви можете позбутися від порушник відразу ж за допомогою наш посібник докладні видалення? Робити це! Затримки призвести до жалю.

За реклами робить повний безлад веб-перегляду. Нічого не те ж саме більше. Всякий раз, коли ви вирішите піти онлайн, ви отримаєте затоплені з купою рекламних роликів. Всього екрана покрита оголошення у всіх формах і проявах. Ви знаєте, чому? Це не тому, що за реклами хоче, щоб підвищити ваш досвід перегляду, точно. Оголошення служити різного призначення. Вони допомагають шахраї позаду за реклами заробляти дохід pay-per-click. Якщо ви натиснете на потім, хакери платять. “Чому б я натискаю?” ви можете запитати себе? Ну, звичайно, ми б порадив вам уникнути, натиснувши кнопку, але це не завжди можливо.

Remove Gonesurvey.com
The Gonesurvey.com Virus

За реклами численні і вони ростуть у номер з кожним днем. Вони також вискакують з синіх іноді, прямо під курсором миші, і ви залишилося іншого вибору, окрім як натисніть кнопку. Потім ви не тільки спонсором кіберзлочинців, але ви також ризикуєте шкоди вашому комп’ютері ще більше. Оголошення не можна довіряти. Більшість з них скомпрометований доставити більше шкідників. Якщо вам трапиться натискання неправильно оголошення, ви отримаєте інфікований паразитами більше. Чи є це ти після? Ми так не вважаємо? Останнє, що вам потрібно це погіршують ви вже досить погано скрутного становища. Таким чином, не. Видалення adware на місці. Скористайтеся нашим гідом видалення робити це вручну і вашого майбутнього самоврядування будуть вдячні.

Як неприємний adware вдалося отримати у вашій системі, не ти помітив? Простий. Це ви обманом даючи це вашого дозволу. Оскільки це програма, за реклами не може увійти без вашої згоди і він зобов’язаний просити його. Однак, це не прошу беззастережно. Вона спирається на трюки і оманливе методи, але найголовніше, вона спирається на ваш неуважності. Без нього жоден з його тактику будуть успішними.

Наприклад, за реклами може претендувати на оновлення програми для того, щоб обдурити вас, але якщо ви звернути увагу і знайдіть час, щоб читати те, що ви маєте намір встановити на вашому комп’ютері, ви будете ловити його в акті і не дозволяють введення. Якщо ви даєте в недбалість, з іншого боку, шкідниками буде парад в без проблем. Нехай це раковина в. Збереження вашої машини безпечним вимагає пильність. Недбалості запрошує інфекцій дюйма

Видалення Gonesurvey.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Gonesurvey.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *