Видалити Geniustrainer.net (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove Geniustrainer.net

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Geniustrainer.net. Це керівництво Geniustrainer.net видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Чи ви постійно перенаправляються до Geniustrainer.net сторінки? Домашню сторінку та пошукової системи були замінені на тому ж сайті? Ми ненавидимо кажу вам це, але схоже, що ПК проникли викрадач браузера. Цей паразит здатна більш ніж змінивши настройки браузера і навіть встановлювати сумнівних розширення панелі інструментів або додаткові компоненти веб-переглядачі, не турбуючи просити вашого дозволу. Після того, як кібер шкідників зарекомендував себе на всіх своїх веб-переглядачах, вона почне генерації численні нав’язливою рекламою.

Найбільш часто вони як відомо, сприяють ексклюзивні пропозиції, спеціальні пропозиції, один раз тільки купони і знижки, і т. д. Справа з такого вмісту оголошення в тому, що за реклами зокрема спрямований з’являтися більш привабливими для користувача. Це все завдяки здатності до викрадач вкрасти будь-які дані web, у вас є як історії веб-перегляду, серфінг звичок, пошукати запитів і т. д. За допомогою цих даних, це підвищує її шанси створення pay-per-click доходів.

Браузер викрадачів є підлий паразити, які зроблять все, щоб оманливим шляхом отримати даючи їм на вашому комп’ютері. Часто вони ховаються за спам повідомлення електронної пошти, вкладення електронної пошти і виконувані файли пакетів програмного забезпечення, сумнівного оголошення та посилання, інфікованих torrent файли, повідомлень підроблені оновлення і shady утиліта інструменти акціях. Для того, щоб переконатися, що ваша присутність в Інтернеті є безпечною, ви повинні бути старанним і платити пильну увагу на те, що ви натиснете на.

Remove Geniustrainer.net
The Geniustrainer.net Virus

Завжди переконайтеся, що вибрано Custom/ розширений режим майстра інсталяції під час інсталяції програмного забезпечення, який ви завантажили з Інтернету таким чином, щоб мати можливість побачити, якщо є будь-яких додаткових програм, які сховано від вас. Частіше за все вони виявляються шкідливих програм в маскування. Ось чому ви повинні слідувати наші поради і зупинити вибирають для швидкого встановлення. Хоча це може заощадити вам час, він не врятує вас від потенційного інфікування вірусом. Зловмисне програмне забезпечення використовує недбалість і наївності. Не потрапити в пастку, встановити хакерів. Бути старанним і слідувати наші рекомендації.

Браузер викрадачів, не нешкідливі. Не робіть помилку, недооцінка його повноважень. Оголошення не може виглядати небезпечно, але рано чи пізно ваш браузер буде почати боротися, щоб відобразити їх усіх. З часом збільшиться кількість за реклами і так що ваш браузер буде почати до краху часто, ваш інтернет-з’єднання буде знижуватися, ви навіть помітите, що комп ‘ ютер перебуває повільніше, ніж раніше. Не кажучи вже про можливі загрози, яким може сховатися за здавалося б надійний оголошень і спливаючих вікон.

Після того, як ви помітили наявність дратує кібер паразита, потрібно видалити з комп ‘ ютера, поки не стало надто пізно! Не гайте часу! Захистити ваш онлайн-безпеки та конфіденційності! Якщо ви хочете, щоб повернутися до нормального і безкоштовне досвід перегляду, а також переконайтеся, що ваш комп’ютер не застрахований від шкідливих програм, радимо Вам дотримуватися наші докладними інструкціями, так що ви можете дізнатися, як позбавитися від цієї загрози раз і назавжди!

Видалення Geniustrainer.net

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Geniustrainer.net з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *