Видалити Geekto.net (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Geekto.net. Це керівництво Geekto.net видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Adware інфекції є у вашій системі. Як ми знаємо? Перш за все, ви читаєте це керівництво видалення. По-друге, ви не можете позбутися Geekto.net сторінки. Це скрізь, і ви, перенаправляються до нього весь час. Чи так це? Якщо так, то там не немає ifs або але про це. Комп ‘ ютер гаваней adware шкідниками і це ваша робота, щоб видалити його негайно. На щастя для вас, adware інфекцій вважаються відносно легко вирішити, якщо ви берете оперативні заходи, звичайно. Якщо ігнорувати загрози і нічого не робити речей буде погіршуватися.

За реклами стане все гірше і гірше, як час проходить. Вкрай важливо, що ви дієте зараз. Як тільки ви визначити Geekto.net сайт бере на своїх веб-переглядачах, прийняти це як попередження про це і почати шукати схованку з adware. Ви знайшли, де вона ховається, видалити відразу. Це найкращий курс дії можна зробити, повірте нам. Цей паразит приносить з собою нічого, крім проблем і головні болі. Не відкладайте. Твої відчуття тут погіршуються, якщо ви робите. Дійте прямо зараз! Затримки призвести до нічого, крім жалю.

Які наслідки хостинг рекламне? По-перше, Geekto.net сайт стає онлайн тінь. Схоже, на кожному кроці. Це там, коли ви відкриваєте ваш браузер. Вона з’являється, коли ви відкриваєте нову вкладку. Ви, перенаправляються до нього під час спроби завантажити сторінку ще один. Веб-серфінг стає реальною проблемою. І це ще не все. За реклами також ховає ви з численними комерційних на щоденній основі. Всякий раз, коли ви так набагато сенсорного одного з своїх веб-переглядачах, ви отримуєте бомбардуванні реклами у всіх формах і проявах. Ви бачите, банери, купони, пропозиції, талони, кращі пропозиції, порівняння, спливаючі вікна, відеооголошення, pop-unders тощо та ін. Вони є скрізь, popping і блокування вмісту сторінок. Ви більше не є можливість подорожувати в Інтернеті в світі. Це кошмар. Але це не гірше частина.

У вас зауважує, що ці оголошення подивитися, як вони були зроблені для вас і ви тільки? Вони мають щось спільне з симпатій і хобі? Це не збіг. За реклами має потребу в вас натиснути на оголошення, тому що таким чином хакери за ним заробити прибуток. Це називається pay-per-click система маркетингу. За реклами потребує вашої кліків, і тому він показує, оголошення, що вам сподобається. Але як вона знає, що вас цікавить? Це шпигунів на вас.

Geekto.net використовує ваш браузер, щоб дізнатися, що іскри ваш інтерес і потім створив оголошення, який буде привабливим для вас. Якщо offer/ Реклама виглядає дуже добре, щоб бути реальним, це, ймовірно, не. Таким чином, не натискайте кнопку. Уникнути все генерує шляхом за реклами і не стати спонсором кіберзлочинців. Що ви повинні зробити, це позбавитися від крадіжка шкідників як можна швидше. Як тільки ви видалите його, вашої діяльності в Інтернет буде повернутися до нормального життя.

Як увійти в adware? Зазвичай ці інфекції подорожі в комплекті інші програми, і коли ви встановити ці програми, ви отримуєте їх як “бонус”. Наступного разу вам встановлювати додаткове програмне забезпечення на комп’ютері, не поспішайте. Вибрати власні параметри майстра інсталяції, а не стандартні. Таким чином, можна переглянути список усіх застосунків додатково додається, якого маєте намір ввести систему та зніміть їх. Це зробити. Такі додаткові функції частіше за все не є зловмисним, і вам не потрібно їх на борту. Це як мало додатковий час і увагу заощаджує вам купу проблем. Не забувайте, що.

Видалення Geekto.net

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Geekto.net з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *